Як розширити монітор. Як розширити windows xp на другий монітор asus.

Зараз, коли монітори стали дешевше і доступніше, багато користувачів стали ставити на свій комп'ютерний стіл по два монітори. Переваги такого підходу очевидні. На одному моніторі ви можете працювати, а на іншому одночасно переглядати якийсь фільм. Також в якості другого монітора до комп'ютера можна підключити телевізор, другу клавіатуру і мишу. Тоді на одному системному блоці можуть працювати кілька користувачів.
Інструкція
1
З появою нової операційної системи Windows 7 ситуація вирішилася. Але компанія Microsoft зробило це рішення таким неочевидним, що багато користувачів, особливо непідготовлені, в ньому не відразу розберуться. Існує два способи вирішення даної проблеми.
2
Натисніть клавіші на клавіатурі «Win + P». Відкриється вікно для швидкого вибору варіанта роботи для двох моніторів. Якщо в цьому вікні вимкнути другий підключений монітор, то всі вікна з другого монітора автоматично перенесуться на перший «основний» монітор.
3
Коли ви виділяєте певний вікно (природно, коли воно знаходиться в активному стані), при натисканні клавіш «Win + Shift + Стрілка вліво/вправо», вибране вікно переміщається вправо або вліво.
Корисна порада
Використання другого монітора в операційній системі Windows XP породжувало не вирішуване проблему. Якщо другий монітор або телевізор був вимкнений, то відкриті вікна на другому моніторі так і залишаються. І доводиться ці вікна туди-сюди тягати вручну. Перед перетягуванням потрібно включати другий монітор. Були, звичайно, й інші деякі більш вдалі, деякі менш вдалі способи, але вони відрізнялися тільки додатковими «телодвижениями».
Щоб вам було комфортно працювати за комп'ютером, ви можете налаштувати звуки, колірну гамму, дозвіл екрана - відредагувати будь-яку дрібницю згідно вашому смаку.
Інструкція
1
Щоб розібратися в простих налаштуваннях комп'ютера, вам знадобиться не так багато времени.Но бійтеся трохи поекспериментувати. Головне - запам'ятати, в яке меню ви зайшли і що саме змінили, тоді буде просто відновити вихідні настройкі.Также можна попросити кого-небудь, хто розбирається в комп'ютерах, приділити вам трохи часу.
2
Дозвіл екрана вимірюється в пікселях. Воно залежить від монітора і його параметрів. Дозвіл відповідає за чіткість зображення об'єктів на моніторі. Чим вище дозвіл - тим чіткіше і менше об'єкти. Низьким дозвіл м вважається 640 на 480 - якщо ви збираєтеся грати в старі ігри, зроблені ще для DOS, вам може знадобитися встановити низьке дозвіл . Висока дозвіл - 1600 на 1200. Якщо вам не подобається ваше нинішнє дозвіл , спробуйте встановити 1024 на 768 або 1280 на 1064. Виберіть таке дозвіл , при якому вам буде найкомфортніше працювати.
3
Щоб поміняти дозвіл екрана, клацніть правою кнопкою миші по робочому столу на порожньому місці. У розпочатому маленькому меню виберіть рядок «Властивості». У виниклому новому меню натисніть на «Параметри». Виберіть за шкалою потрібне вам дозвіл екрана і натисніть кнопку «Застосувати». Потім натисніть "ОК". Готово! В цьому ж вікні ви зможете поміняти шпалери на робочому столі («Робочий стіл»), поставити скрінсейвер («Заставка») або змінити колірне оформлення вікон меню і робочого столу. Після кожного вподобаного вам варіанту натискайте «застосувати», а потім «ОК».