Як дізнатися, чи піде мені чубчик чи ні. укладка із чубчиком на бік.

Незалежно від модних тенденцій чубчик залишається популярною в усі часи. Тому багато дівчат намагаються обзавестися їй у що б то не стало. Але навіть якщо друзі твердять: «Так ріж ти це волосся, тобі буде відмінно з чубчиком!», Жодна розумна дівчина не захоче стригти волосся тільки для того, щоб подивитися, піде їй це чи ні. Тому зараз ми спробуємо разом розібратися, що робити, якщо дуже хочеться зробити нову зачіску із чубчиком, але ніхто не може порадити що-небудь путнє.
Вам знадобиться
  • - велике дзеркало,
  • - маркер або помада,
  • - графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Для початку встаньте перед дзеркалом і уважно розгляньте форму свого обличчя. Можливо, вам дуже пощастило. І ви з тих людей, які відмінно виглядають і з чубчиком, і без.
2
Спробуйте маркером акуратно обвести обличчя в дзеркалі по контуру. А тепер спробуйте розібрати, яка фігура у вас вийшла, і далі відштовхуватися від вашої форми обличчя.
3
Якщо контур вашого обличчя нагадує коло, то чубчика вам не рекомендуються. Але якщо ви дуже хочете чубок, вибирайте максимально коротку градуированную. Якщо у вас обличчя квадратне або прямокутне, то спробуйте довгу косу чубок. А для трикутного особи - у формі веселки. Великий вибір є у власниць овальних форм особи.
4
І нарешті, залишилося останнє. Відкриваєте програму PhotoShop і малюєте собі потрібну чубок. Це дозволить вам побачити приблизний результат вашої стрижки.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете зробити чубок вперше, ніколи не робіть її занадто короткою. Тому що в разі невдалої стрижки вам буде легше прибрати довгу чубок з обличчя.
Корисна порада
Власницям кучерявого волосся необхідно використовувати після миття засіб для випрямлення волосся, або витягнути вже суху чубок праскою-распрямітель.