Як розфарбувати дитячу.

Дитяча кімната апріорі повинна бути яскравою і такою, що запам'ятовується. Інтер'єр, створений з урахуванням особливостей і переваг вашої дитини, не тільки допоможе розвитку його смаку, але і зробить його перебування в кімнаті психологічно комфортним. Для створення затишної атмосфери потрібно не тільки правильно спланувати дитячу, але й надати їй настрій за допомогою фарб і елементів декору.
Інструкція
1
Запросіть професійного дизайнера, який врахує ваші побажання і спроектує дитячу вашої мрії. Йому можна довірити і підбір меблів, і детальне оформлення інтер'єру. Разом з дитиною подумайте про кольорову гаму і прикрасах, адже кімната буде належати саме йому.
2
Візьміть в руки пензля і спробуйте пофантазувати. Якщо немає можливості найняти фахівця, можна цілком обійтися своїми силами. Перш за все, обговоріть тему майбутньої дитячої. Хлопчики воліють морські або історичні мотиви, наприклад динозаврів. Дівчатка охоче живуть у ляльковому будиночку або казковому замку. Нейтральної буде тема чарівного лісу або космосу.
3
Намалюйте на стінах картини, відповідні обраної темі, самі або за шаблоном. Залучіть до роботи дитини. По-перше, це привчить його до праці і дисципліни. А по-друге, йому самому приємно буде жити в кімнаті, створеної за його безпосередньої участі. Малюкові можна довірити розмішування фарб (якщо він старше 5 років) або приклеювання окремих аплікацій-шаблонів.
4
Використовуйте флуоресцентні фарби для додання таємничості вашому творінню. Особливо це стосується космічних чи чарівних кімнат. Доповніть оформлення прикрасами у вигляді пайеток або наклейок на стелю, стіни і меблі. Жвавість і закінчений вигляд інтер'єру додадуть квіти, цікаво і правильно розставлені по кімнаті. Як останній штрих додайте світло. Мерехтлива люстра або точкове освітлення представлять кімнату в «вигідному світлі» і підкреслять її індивідуальність.
5
Розмальовуйте не тільки стіни, але і меблі, і навіть предмети інтер'єру. Вам допоможуть спеціальні фарби, які можна знайти в художніх або інтернет-магазинах. Чим більше фантазії ви докладете, тим більше ваша дитина зможе пишатися своїм будинком, батьками і своїм власним участю в ремонті. Нехай кожен з вас, дорослих, ще раз переживе кілька днів дитинства і просто трохи повеселиться разом з детьмі.Виразіте себе у творчості!
Корисна порада
Заздалегідь намалюйте план вашої кімнати і прикиньте її зразкову оформлення. Порадьтеся з професіоналами або почитайте інформацію про ремонт у Інтернет.