Як розбити файл на кілька архівів. Як архів на парти розбити.

Причин, коли потрібно розбити файл на кілька архівів, досить багато. Всі вони зводяться до необхідності розділити вихідний файл для окремого зберігання його частин. З подібними функціями відмінно справляються програми-архіватори.
Інструкція
1
Програм-архіваторів існує досить багато, і, вибираючи будь-яку з них, ви цілком можете керуватися особистим смаком. Це не буде позначатися на обмеженнях у функціоналі, оскільки основні можливості програм не відрізняються один від одного. Відмінності видно тільки в інтерфейсі, і вони незначні, а, отже, освоївши один архіватор, ви без праці перейдете на будь-який інший. Серед найвідоміших рішень можна виділити наступні: WinZip, 7-Zip, WinRAR та інші.
2
Подальші дії, що показують як розбити файл на кілька архівів, ми опишемо на прикладі програми WinRAR. Знайдіть потрібний файл через провідник архиватора або натисніть на нього правою кнопкою миші і в випадаючому списку виберіть команду WinRAR - Додати в архів ...
3
Ви побачите нове вікно налаштувань, яке називається «Ім'я і параметри архіву». При необхідності зміните ім'я створюваних архівів, метод і формат стиснення (RAR або ZIP), а також встановіть параметри архівації (інформація для відновлення, SFX-архів і т.п.).
4
Щоб розбити файл на кілька архівів, зверніть увагу на поле «Розділити на томи розміром (у байтах)». Розрахувавши потрібну кількість кінцевих архівних файл ов, введіть в нього розмір однієї частини в байтах. Натисніть ОК.
5
Після закінчення процесу обробки ви побачите декілька створених архівів. Їх можна легко впізнати за єдиним розміром і приставці part # у назві файл а (де # - порядковий номер частини архіву).
Необхідність розбити файл на кілька виникає, коли потрібно, наприклад, скопіювати інформацію на інший комп'ютер, але знімний носій зайнятий або простір на ньому обмежена. В такому випадку можна розділити великий файл на кілька маленьких і перенести їх на інший комп'ютер по черзі.
Інструкція
1
Один із способів розбити файл на декілька - скористатися спеціальними програмами - архіваторами - у більшості з яких є можливість створювати архіви заданих розмірів. Таких програм існує достатньо багато. Це WinRAR, WinZip, 7-Zip, Haozip та інші. Скачайте і встановіть будь-який вподобаний архіватор, якщо ви не користувалися ним раніше.
2
Подальші дії, як розбити файл на кілька, ми покажемо на прикладі програми WinRar. Звичайно, інтерфейс кожного архіватора відрізняється, але, якщо ви зупинилися на іншій програмі, ознайомившись з її настройками, ви без особливих зусиль повторіть аналогічні дії. Запустіть WinRar і у вбудованому провіднику перейдіть в папку, яка містить файл , який потрібно поділити на кілька маленьких. Виділіть цей файл курсором миші і в панелі інструментів програми натисніть на кнопку «Додати».
3
Ви побачите вікно «Ім'я і параметри архіву». Формат архіву (RAR або ZIP), а також параметри архівації (видалення файл ов після упаковка, створення саморозпаковуваного SFX-архіву та ін.) Виберіть самостійно. В нашому випадку вони не особливо впливатимуть на результат.
4
Вкажіть метод стиснення - «Без стиснення»: це заощадить ваш час, витрачений комп'ютером на архівацію. В поле «Розділити на томи розміром (у байтах)» вручну введіть розмір, якому відповідатиме один маленький файл -архів, створений програмою. Після установки налаштувань натисніть ОК.
5
Коли програма закінчить архівувати і створювати файл и, в папці з початковим файл ом ви побачите кілька нових архівів, кожен з яких за розміром точно відповідає введеному вами значенню . Останній архів зазвичай менше. Отримані таким чином частини файл а ви тепер можете скопіювати на інший комп'ютер. Перенесіть туди всі частини, інакше розпакувати їх на ньому не вийде.