Як розбавити лак.

Лак для нігтів поступово загущается і починає погано лягати на нігтьову пластину. Іноді він просто відмовляється просихати, коли це так необхідно і його доводиться прати. Люди, що мають багато лаків, помічають, що вони швидко приходять в непридатний стан. Але це можна поправити буквально за кілька хвилин.
Інструкція
1
Не намагайтеся використовувати розчинник або рідина для зняття лаку. Купіть в будь-якому косметичному магазині спеціальну рідину, її склад максимально наближений до лакової основі і не зіпсує вам покриття для нігтів. Ацетон та інші рідини можуть погіршити колір, розчинити блискітки і взагалі зіпсувати ваш улюблений лак, а також негативно позначитися на здоров'ї ваших нігтів.
2
Подивіться, наскільки сильно лак висох. Якщо сильно, додайте трохи більше засоби для розбавлення, а якщо трохи, то капніть 1-2 крапельки прямо у флакон і щільно закрутіть ковпачок.
3
Ретельно потрясіть бутилек і залиште його на 5 хвилин, щоб дрібні грудочки лаку розійшлися. Потім ще раз енергійно потрясіть і можете приступати до фарбування нігтів. Якщо ви помітили, що лак став дуже рідким - не страшно, відкрийте кришечку і дайте йому трохи вивітритися, рідина випаруватися і можна сміливо наносити покриття на поверхню нігтя.
Корисна порада
Пам'ятайте, що розводити лак можна не безкінечне. Уже через 5-7 раз розведення, колір буде не таким насиченим, адже пігмент виснажується, а лаку все одно багато через рідини. Продовжити життя лаку таким способом можна лише на короткий час.