Як перевірити гальмівні диски.

Безпека - одне з головних достоїнств автомобіля. Автомобіль не тільки повинен швидко розганятися, твердо стояти на дорозі, але і швидко зупинятися. Дискові гальма зараз встановлюються на всі автомобілі, що доводить їх високу надійність і ефективність.
Інструкція
1
Незважаючи на свої переваги, гальмівні диски більш схильні до зносу, ніж гальмівний барабан. Це пов'язано з тим, що диск чутливий до биття і негативному впливу навколишнього середовища. З цього всього випливає, що час від часу вам буде потрібно перевіряти стан дисків.
2
Для перевірки диска вам буде зробити наступне: - підійміть ручне гальмо; - послабте болти кріплення переднього колеса; - за допомогою домкрата підніміть частина автомобіля; - зніміть колесо; - обертаючи колесо огляньте диск з усіх боків. Якщо ви помітили значні задираки і тріщини, то міняйте диск; - за допомогою мікрометра виміряйте товщину гальмівного диска. Якщо в якій-небудь точці товщина диска дорівнює мінімальній допустимій товщині або ще менше - міняєте діск.- перевірте биття диска. Встановіть вимірювальний прилад на відстані 5 мм від зовнішньої кромки диска і крутите диск. Максимальне биття диска становить 0,03 мм. Якщо биття більше, то диск або міняєте, або шліфуете.- перевірте диск на наявність тріщин та інших пошкоджень.
3
Основні проблеми гальмівного диска - це нерівномірність товщини диска, шорсткість і викривлення диска. Диски з такими дефектами ви можете замінити, але можна і розточити їх без зняття. Такий спосіб найбільш раціональний.
4
Гальма не повинні бути поганими - це небезпечно для життя. Своєчасна діагностика - найкращий спосіб убезпечити себе і тих хто вас оточує.