Як розтягнути взуття в довжину. Чи можна розтягнути взуття в довжину.

Нові туфлі або черевики, як правило, здаються дуже зручними лише в магазині. Після того, як господар взуття починає її носити, він зазвичай спочатку обзаводиться парочкою мозолів або натертостей. Але цих проблем можна уникнути, якщо знати, як розтягувати взуття . Є кілька перевірених способів.
Інструкція
1
Самий часто вживається метод розносити туфлі, черевики або чоботи - спиртовий. Змочіть внутрішню поверхню тісного взуття спиртом або горілкою, одягнувши товсті шкарпетки і надіньте незручну обувку на ноги. Потім змочіть спиртом або горілкою верх взуття і походіть в ній по дому пару годин. Не сумнівайтеся: вона розтягнеться, в тому числі і в довжину!
2
Незамінний помічник в подоланні вузькості взуття - звичайний окріп. Налийте всередину новеньких шкіряних туфельок трохи гарячої води, як би обполіскуючи взуття . Можна після цього взутися і побродити по квартирі. Від подібної процедури шкіра неодмінно розшириться.
3
Можна розносити взуття і не надягаючи її. Просто набийте черевики вологими газетами і залиште сохнути. Тільки ні в якому разі не кладіть на батарею, сушіть просто при кімнатній температурі, інакше отримаєте деформовані калоші, а не витончені черевички.
Зверніть увагу
Існують спеціальні розпірки та спреї для розтягування взуття, вони продаються в спеціалізованих магазинах. Але найефективніше збільшувати довжину взуття в майстерні, користуючись послугами професіоналів.