Як дізнатися, що з папугою.

Якщо ви є господарем пернатого друга, то повинні хоча б раз на рік показувати його в профілактичних цілях фахівцеві (орнітологу). Однак найчастіше ми звертаємося за допомогою, тільки коли птах вже хвора. Як дізнатися, що відбувається з улюбленцем до приходу лікаря? Індикаторами нездоров'я папугу є зовнішній вигляд і поведінку. Кілька типових ознак хвороби наведені нижче.
Інструкція
1
Птах багато або майже весь час спить, не грає, не чистить пір'ячко. Запалені очі, нежить, чхання говорять про те, що птах застудилася. Що робити: погрійте під лампою, температуру необхідно підтримувати на рівні 30 - 35 градусів. Однак зверніть увагу на те, щоб одна сторона клітки була затінена. У птаха повинна бути можливість сховатися, якщо стане жарко. Майже всі нескладні хвороби пернатих на перших порах лікуються прогреванием.
2
Переривисте подих. Птах важко дихає або сопе носом, не дивлячись на те, що зовні виглядає практично здоровою. Швидше за все, захворювання вже перейшло в хронічну форму. Що робити: необхідно терміново показати лікарю, діагноз можна поставити тільки при більш ретельному обстеженні.
3
Якщо сидячи на жердочці, птах тримає хвіст перпендикулярно підлозі - це дуже тривожний сигнал. Подібні симптоми можуть говорити про проблеми з легенями.
4
Ви помітили, що папуга став дуже багато пити. Проблеми з шлунково-кишковим трактом і нирками супроводжуються подібним проблемами. Ще однією з ознак запалення шлунково-кишкового тракту є пронос. При нездужанні такого роду папуга може довго сидіти на підлозі клітки, з активної і радісною птиці перетвориться в пасивну і грустную.Что робити: дати настій ромашки, перевести на легкозасвоюваний корм, поставити поряд з кліткою лампу (бажано інфрачервону).
5
На лапках з'явилися нарости, суглоби запалені, почервоніння і невеликі ранки - поразка кліщем або бактеріальна інфекція.
Зверніть увагу
Не займайтеся самолікуванням, при перших підозрах на нездужання, покажіть птицю фахівцеві. Перед тим, як обзавестися пернатим вихованцем, обов'язково уважно вивчіть інформацію про годівлі та утриманні. Правильне харчування і догляд - запорука здоров'я.
Корисна порада
В кімнаті, де знаходиться папуга, не використовуйте: освіжувачі повітря, дезодорант, лак, фарбу. Не паліть. Якщо випускаєте птицю погуляти, будьте гранично обережні. Кімнатні рослини, сіль, шматки облупленою фарби можуть стати причиною отруєння з летальним результатом.