Як редагувати в adobe acrobat. adobe acrobat Як вставити свій підпис.

Файли з розширенням pdf досить-таки поширені, але мало хто знає, що їх можна редагувати. Також можна редагувати окремо атрибути тексту. Але тут існує досить багато обмежень. Наприклад, змінити або додати текст можна тільки в тому випадку, якщо використовуваний шрифт встановлений і зареєстрований у вашій операційній системі. Якщо ж шрифт не встановлений, але використовується у файлі pdf, змінювати можна тільки колір, міжбуквенні або пробілом між словами інтервали або розмір шрифту. Текст, який розміщений на повернутих лініях, редагується таким же способом, що і на горизонтальних лініях. Так само можна редагувати текст з вертикальними шрифтами.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Acrobat
Інструкція
1
Щоб відредагувати текст, збережений у файлі pdf вам необхідно зробити наступне. У верхньому меню виберіть «Інструменти». Далі потрібно вибрати «Додаткове редагування», потім «Редагування тексту». Можна використовувати інший спосіб: На панелі інструментів необхідно знайти і вибрати «Додаткове редагування», і в ній використовувати «Редагування тексту». В тексті, який ви хочете відредагувати, натисніть один раз лівою кнопкою миші. В обмежувальної рамці, буде показаний текст, який ви зможете відредагувати.
2
Тепер необхідно вибрати текст, який ви хочете відредагувати. Якщо ви хочете виділити весь текст повністю, який розташований в обмежувальної рамці, натисніть у верхньому меню «Редагування», потім «Виділити все». Тепер необхідно розтягнути рамку лівої кнопкою миші.
3
Для видалення тексту виберіть пункт у верхньому меню «Редагування», потім виберіть «Видалити». Також можна просто натиснути на клавіатурі клавішу Del.
4
Для копіювання тексту у верхньому меню потрібно вибрати «Редагування», потім виберіть «Копіювати».
5
Для редагування атрибутів тексту порядок дії трохи інший. У верхньому меню потрібно знайти і вибрати «Редагування тексту».
6
В тексті, який потрібно відредагувати клацніть, один раз, лівої кнопкою миші.
7
На виділеному тексті правою кнопкою миші клацніть один раз. З'явиться контекстне меню. Виберіть пункт «Властивості».
8
У вікні «Параметри редагування», знайдіть і виберіть вкладку «Текст». Вона використовується для редагування наступних параметрів тексту: для редагування шрифту, який використовується у виділеному тексті, виберіть параметр «Шрифт»; для зміни розміру шрифту виберіть параметр «Розмір шрифту»; для встановлення однакового інтервалу натисніть «Міжлітерний інтервали». Пам'ятайте про те, що інтервали поміняються між двома і більше символами в усьому виділеному тексті.
Зверніть увагу
Якщо ви редагуєте pdf файл, який має цифровий підпис, то після редагування підпис буде недійсною.
Adobe Acrobat - це додаток для роботи з файлами в форматі pdf від компанії, яка створила і активно просувала цей стандарт зберігання інформації про сторінки електронних та поліграфічних документів. Існує декілька версій Acrobat з різними наборами можливостей і не всі з них включають функцію редагування. Однак у кожному випадку можна знайти спосіб внесення змін в документ.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлена та версія Adobe Acrobat, яка дозволяє редагувати pdf-документ, то використовуйте відповідний вбудований інструмент. Він так і називається - «Редагування тексту ». Для його включення клікніть піктограму з зображенням букви T і курсора, розміщену на панелі «Додаткове редагування». Ця команда продубльована і в меню редактора - в підрозділі «Додаткове редагування» розділу «Інструменти».
2
Після включення цього інструменту дійте точно так само, як і в будь-якому іншому текстовому редакторі - встановіть курсор введення в потрібне місце або виділіть потрібний фрагмент і введіть новий текст. Коли редагування буде завершено - збережіть документ.
3
Скористайтеся будь-яким іншим додатком, що дозволяє редагувати документи формату pdf, якщо ваша версія Acrobat не передбачає такої функції. Поширювані безкоштовно версії (Acrobat Reader) такої можливості не надають, але вона є у версіях Standard, Professional і Extended. Не обов'язково використовувати для редагування pdf-документів саме Acrobat, можна робити це редакторами інших виробників - Foxit PDF Editor, Jaws PDF Editor, VeryPDF Editor і ін.
4
Можна обійтися і взагалі без встановленого в комп'ютер редактора pdf-файлів, якщо є доступ в інтернет. В мережі можна знайти ресурси, які дозволяють безкоштовно робити це безпосередньо в браузері. Залежно від обраного сервісу порядок редагування може розрізнятися, але загальний принцип однаковий - спочатку вам потрібно за допомогою відповідної форми на сторінці сайту завантажити на сервер pdf-документ, а потім він буде відображений у вашому браузері разом з панеллю інструментів редагування. Після внесення змін вам потрібно натиснути кнопку збереження і з сервера в ваш браузер буде відправлений змінений файл.