Як проколоти дитині вуха.

Деяким дівчаткам проколюють вуха практично відразу після народження. Але це швидше данина національним традиціям. Хоча лікарі рекомендують робити цю хірургічну маніпуляцію після трьох років. Адже в такому віці дитина вже може сам вирішити, чи хоче він заради цього зазнати невеликий біль.
Вам знадобиться
  • Візит до лікаря отоларинголога, послуги майстра по проколюванню вух, сережки-голки.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили проколоти доньці вуха , то спочатку проконсультуйтеся з лікарем отоларингологом. Не рекомендують робити пірсинг дітям з хворобою вух, при екземі або захворюванні крові, а також дівчаткам із сильною алергією. Адже сережки можуть містити алергенні речовини.
2
Для проведення такої маніпуляції необхідно вибрати медичний центр або перевірений салон, де працює професійний косметолог з медичною освітою. На мочці вуха дитини є точки, пов'язані з зубами, очима, м'язами обличчя, внутрішнім вухом, мовою. Тому вибір місця проколу - справа не проста. Лікарі рекомендують дітям сережки-голки, зроблені з особливою медичної сталі, які добре приживаються. Вони вставляються під час проколу пістолета.
3
Перед початком проколу вухо обробляється антисептичними засобами. Спеціаліст намічає точку проколу і вистрілює пістолетом. На мочці вибивається дірочка, в якій одразу ж з'являється сережка. Вона перебуватиме там до повного загоєння ранки. Дівчинка тільки почує клацання, але злякатися не встигне, адже процедура триває лічені секунди. Це найлегший спосіб проколювання вух. Місце проколу обробляється антисептичними засобами.
4
Уважно доглядайте за ранками, перші п'ять днів вушка не треба мочити, а ввечері і вранці обробляйте місце проколу 70% спиртовим розчином або іншим антисептичним веществом.Ранкі остаточно заживають через місяць. В цей час сережки не можна знімати.
5
Не купуйте дітям посріблені або позолочені коштовності, з часом покриття стирається, і на цьому місці утворюються тріщинки, де люблять розмножуватися мікроби. Кращими матеріалами для сережок є золото і срібло. Дітям найкраще підійдуть легкі сережки у вигляді кілець або сердечок із зручною і щільною застібкою.
6
Волосся дитини необхідно збирати в хвостик або зробити стрижку, щоб бактерії з волосиків не потрапляли в ранку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gsoVkJcola0
Зверніть увагу
Зверніть увагу! Якщо ранка довго не гоїться, або виникли інші проблеми, наприклад нагноєння, негайно зверніться в салон або покажіть дівчинку лікаря. Не робіть процедуру проколювання проти волі дитини - це не принесе радості нікому.
Корисна порада
Найкраще робити пірсинг взимку. У цю пору року мінімальний ризик виникнення інфекції, але є один мінус, надягаючи шапку можна зачепити сережку.