Як зробити кнопку для макросу.

Іноді, працюючи в програмі Microsoft Excel, ви можете виконувати одні й ті ж дії протягом тривалого періоду часу. В даному випадку, краще всього використовувати макроси (створені вами послідовності дій), які можна додати в будь-який документ і з їх допомогою виконувати повторювані завдання. Отже, для того щоб створити кнопку , яка запускає макрос, вам потрібно виконати наступні дії.
Інструкція
1
Спершу перейдіть в розділ «Вид» на панелі інструментів, а потім клацніть по пункту "Макроси». У списку, виберіть «Запис макросу ...».
2
Далі в новому вікні «Запис макросу» необхідно заповнити три поля: • В поле «Ім'я макросу» потрібно вказати ім'я, яке буде відображатися в списку інших макросів. Запам'ятайте введене ім'я, адже воно нам ще знадобиться. • Зі списку «Зберегти в» виберіть пункт «Особиста книга макросів». Це дозволить скористатися даними макросом в будь-якому документі. • В поле «Опис» напишіть короткий зміст даного макросу, наприклад, перерахуйте команди, які він виполняет.После того як ви заповните ці поля, збережіть налаштування, натиснувши «Ок».
3
Починайте записувати макрос. Для цього виконуйте в певній послідовності ті дії, які повинні автоматично відтворюватися при натисканні на створювану вами кнопку . Як тільки ви закінчили записувати дії, повторіть Крок 1 і виберіть «Зупинити запис».
4
Далі, натиснувши на «Кнопку Office» (у правому верхньому лівому куті), відкрийте вікно «Налаштування панелі швидкого доступу».
5
У вкладці «Налаштування», зі списку виділіть «Вибрати команди з» і пункт «Макроси».
6
Зліва клацніть по назві створеного вами макросу (в нашому випадку він буде називатися PERSONAL.XSLB! XXXXX, де ХХХХХ - ім'я, введене в другому кроці) і натисніть кнопку «Додати». В результаті ім'я макросу повинно скопіювати в праве вікно, збережіть налаштування, натиснувши «ОК».
7
Якщо ви все зробили правильно, то в панелі швидкого доступу з'явиться кнопка, яка при натисканні буде запускати створений макрос.