Як зробити косички по всій голові самостійно.

Існує маса варіантів створення укладок за допомогою кісок. Грецька, швейцарська, африканська, тайська - все це різновиди кіс. Більшість з них ви можете робити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівця. Вкрай затребуваною донині залишається укладка під назвою "колосок" або "дракончик". Для її створення потрібно зовсім небагато часу, зате вона буде виглядати ефектно протягом всього дня, тому що не вимагає додаткового догляду.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб заплести косичку по всій голові, вам знадобиться кілька крапель гелю або мусу для волосся, а також гребінець і два дзеркала. Для роботи потрібно мати волосся хоча б середньої довжини, в іншому випадку зачіска може зовсім не вийти.
Інструкція
1
Для початку зробіть на голові прямий проділ. Нанесіть на локони трохи мусу або гелю, це зробить їх більш слухняними. Головне, не перестарайтеся. Інакше це може погіршити зачіску.
2
Візьміть невелике пасмо волосся в тому місці, де ви хочете почати косу, і розділіть її на три рівних часті.Начінайте плести звичайну косичку. Ліва пасмо йде під центральну. Потім права лягає під ліву і центральну, і сама стає середньою. Потім повторіть всі ці дії ще раз.
3
Тепер виділіть невелику прядку волосся і приєднайте її до лівої пасма. Точно також зробіть з іншого сторони.Прі кожної переплетенні беріть невеликі прядки доти, поки в зачіску не опиняться вплетені все волоси.Далее повторіть цю операцію на іншій частині проділу.
4
кінцяотримав кісок можна загорнути всередину або зв'язати разом.
Зверніть увагу
Не варто заплітати косички надто туго. Волосся від цього сильно натягуються, створюючи дискомфорт шкірі голови. Якщо ж коса буде занадто пухкою, то волосся досить скоро почнуть з неї вибиватися.
Корисна порада
Навчившись плести подібні косички, можна створювати на голові гарні візерунки з волосся. Ви можете створити не тільки паралельні коси, а й різноманітні орнаменти.