Як розпізнати файл.

Якщо ваша операційна система не може розпізнати той чи інший файл , то цьому можливе одне з двох пояснень. Перше - ім'я файл а має розширення, яке не закріплено ні за який з програм, встановлених в комп'ютері. Друге - програмі, яка повинна обробляти файл и с таким розширенням, не відомий формат, використаний для запису даних.
Інструкція
1
Перше, що треба зробити, щоб розпізнати формат файл а - дізнатися його розширення. За замовчуванням провідник Windows не відображує розширень. Щоб змінити це налаштування ОС, натисніть клавіші WIN + E (латинська R) для запуску провідника, розкрийте в його меню розділ «Сервіс» і клацніть пункт «Властивості папки». Так ви відкриєте вікно налаштувань, в якому слід клікнути вкладку «Вид» і в самому низу списку «Додаткові параметри», зняти мітку у пункту "Приховувати розширення для зареєстрованих типів файл ов». На всякий випадок зніміть і мітку у пункту "Приховувати захищені системні файл и» і поставте позначку біля пункту «Показувати приховані файл и і папки». Щоб закріпити зміни клацніть кнопку «OK».
2
Тепер, подивившись на проблемний файл в провіднику, ви зможете побачити його розширення. По цьому самому розширенню вам треба впізнати додаток, яке повинно займатися обробкою. Воно може бути вам відомо - наприклад, це може бути файл якогось відео-формату, відтворенням яких повинен займатися встановлений в системі відеоплеєр. В цьому випадку причина проблеми, скоріше всього, у відсутності кодека, потрібного для програвання саме цього документи. Інформацію про формат, кодеках і програмах, які можуть розпізнавати файл и с таким розширенням, слід пошукати на спеціалізованих сайтах інтернету. Наприклад, open-file.ru, formats.ru, filetypes.ru і т.д.
3
Таким способом ви визначите програму або кодек, необхідних для роботи з типом файл ов, який ваша ОС не може розпізнати. Залишиться тільки знайти їх в мережі, завантажити і встановити. Або навпаки - відмовитися від використання такого проблемного типу файл ів.