Як розм'якшити ніготь на нозі.

Напевно у кожного хоч раз в житті бували проблеми з нігтями на ногах. Грибок, врослий ніготь , що відшаровується нігтьова пластинка, шаруються нігті - ось далеко не повний перелік того, з чим дерматологи стикаються щодня. Благо, на сьогоднішній день досягнення фармацевтики вирішують будь-яку проблему нігтів. Але іноді аптечні засоби коштують невиправдано дорого. Звичайно, спочатку треба розібратися, з чим саме проблема - щоб не займатися самолікуванням, але якщо треба всього лише розм'якшити ніготь заради косметичного ефекту - це можна зробити і самостійно в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - гліцерин,
  • - оцет,
  • - йод.
Інструкція
1
Увечері распарьте ноги в тазику. Гаряча вода відмінно розм'якшує і нігті, і шкіру ступень ..
2
Насухо витерши ноги, акуратно обробіть проблемний ніготь - можна відсунути кутикулу, як можна акуратніше обробити краї і під нігті втерти або покласти краплю вершкового масла - воно размягчіт шкіру нігтьової лунки. Зверніть увагу - нігті на ногах вимагають трохи іншого догляду ніж на руках, їх треба грамотно обрізати, щоб уникнути явища врослого нігтя, а полірування довіряти тільки салонному майстру.
3
Саму нігтьову пластинку обробіть сумішшю з гліцерину, йоду, оцтової есенції - все в рівних частинах, і двох частин води. І залиште так на ніч.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=16iHWymcwmg
Зверніть увагу
Зверніть увагу - парити ноги небажано вагітним жінкам і тим, хто страждає на цукровий діабет.
Корисна порада
По-перше, вода повинна бути кип'яченою, по-друге, не треба робити відразу великий об'єм суміші - краще на наступний вечір приготувати свіжу. Ефект стає помітним вже через два тижні, а щоб повністю дати новому, нормальної товщини, нігтю відрости, знадобиться три місяці.