Як зробити гарний пучок на голові. Як зробити гарний, сексуальний пучок.

Красиві довге волосся завжди вважалися головним достоїнством жінки. Однак привабливим і сексуальним образ може зробити не тільки розкішна шевелюра, але і акуратний пучок на потилиці. Таке укладання зробить риси обличчя більш виразними і витонченими. Це не означає, що пучків варто уникати жінкам з великими рисами обличчя, врівноважити образ допоможуть пасма, випущені з зачіски.
Інструкція
1
Розчешіть волосся і зберіть їх в кінський хвіст на потилиці. Спробуйте якомога акуратніше зачесати волосся, уникаючи "півнів". В іншому випадку зачіска буде виглядати небрежно.Еслі ви хочете зробити пишний пучок, то заздалегідь зробіть на волоссі начісування.
2
Закріпіть хвіст за допомогою гумки для волосся. Ще раз розчешіть волоси.Теперь зберіть волосся в джгут і почніть обмотувати їх навколо гумки по або проти годинникової стрілки.
3
Як тільки волосся досить сильно натягнуться, зафіксуйте пучок шпильками для волосся або невидимками. Можете вибрати як невидимі шпильки, щоб пучок виглядав природно, так і різноманітні різнокольорові шпильки, щоб зробити образ більш празднічним.Закрепіте результат лаком для волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Un8z7lyp7qU
Зачіска у вигляді пучка зробить ваш образ більш жіночним, а деякі її варіанти - елегантним. До того ж, виконання такої зачіски не вимагає яких-небудь особливих витрат і великої кількості часу.
Інструкція
1
Якщо ви готуєтеся до святкового заходу, зробіть пучок, прикрашений обідками. Для цього помийте голову і постарайтеся якомога сильніше розпрямити волосся за допомогою фена та щітки. Потім нанесіть на висушені волосся засіб для фіксації. Це може бути піна, мус, лосьйон або гель для укладання. Зберіть волосся в хвіст і закріпіть гумкою.
2
Якщо у вас довга і тонка шия, переважніше буде зробити низький пучок. А до плоскої формі потилиці підійде висока і об'ємна зачіска. Трохи витягніть руками натянувшіеся у лоба волосся і обмотайте хвіст навколо гумки таким чином, щоб він тримався вільно.
3
Закріпіть пучок за допомогою шпильок і невидимок. Потім надіньте тонкий обідок на відстань близько 4 сантиметрів від рівня росту волосся. Після чого відступите приблизно 5 сантиметрів і надіньте другий ободок. Готову зачіску зафіксуйте за допомогою лаку.
4
Для поєднання з вечірньою сукнею спробуйте зробити пучок з хвилястого волосся. Для цього нанесіть піну для укладки на чисті, злегка вологе волосся. Після чого покладіть їх за допомогою фена і великої круглої гребінця таким чином, щоб волосся стали більш пишними і гладкими. Візьміть щипці великого діаметру і оберніть навколо одну з пасом, але не затискайте, щоб не вийшли колечка. Точно так же зробіть все волосся хвилястими.
5
Готові пасма зберіть у вільний хвіст, зафіксуйте гумкою і пропустіть волосся через неї ще раз, але не витягуйте кінці. В результаті у вас повинна вийти петля, яку потрібно буде обернути навколо гумки, одночасно направляючи вниз. Скріпіть зачіску шпильками і прикрасьте шпилькою.
6
Для повсякденної зачіски підійде пучок, виконаний таким чином. Зачешіть все пасма назад і зберіть їх у високий хвіст за допомогою тонкої гумки, відповідної за кольором до волосся. Розчешіть хвіст і розділіть його на тонкі пасма, після чого зробіть з них досить вільні джгути. Кожен джгутик обертайте навколо гумки і закріплюйте за допомогою шпильок, формуючи пучок. Готову зачіску зафіксуйте лаком, щоб вона могла протриматися весь день.