Як розкрутити твіттер.

Твіттер з'явився і стрімко завоював світ. Тепер багатьох цікавить запитання, як розкрутити твіттер і набрати фоловерів? Як і в інших видах розкрутки в інтернеті, тут існують чорні і білі способи.
Вам знадобиться
  • аккаунт в твіттері
Інструкція
1
Пишіть корисне і цікаве. Цікаві твіттери люди фолловять самі? без зусиль з боку авторів.
2
Спілкування - основна рушійна сила сучасних соціальних мереж. Твіттер - не виняток. Відповідайте тим, хто згадує ваш твіттер, навіть якщо не фолловить цих людей.
3
массфолловінг - популярний і дієвий спосіб в усі часи, що дозволяє розкрутити твіттер безкоштовно. Потрібно додавати всіх підряд або шукати за інтересами. Якщо це робиться вручну, то краще всього вибирати тих, у кого приблизно однакова кількість фолловерсов і фолловингов, тобто ці люди читають тих, хто читає їх. Тих, хто не став фолловить у відповідь, потрібно не забувати час від часу видаляти. Ручний массфолловінг - це сірий метод розкрутки, чи не рекомендований, але частий. Те ж саме, але за допомогою програм - вже відноситься до чорних методів розкрутки.
4
Хештег #ff_ru, що означає follow friday. Це тег створений спеціально для того, щоб по п'ятницях люди переглядали стрічку з цього тегу і додавали звідти всіх, хто їх зацікавив. З цим тегом можна рекламувати цікаві акаунти або просто додати тег в кінці свого цікавого повідомлення, розраховуючи, що вас зафоловив, прочитавши його. І ще один популярний хештег #sledui, працює за тим же принципом.
5
Вкажіть на видному місці свій твіттер-аккаунт на своєму сайті, блозі, в якості інформації на сайтах Вконтакте і Фейсбук. Багато друзів і випадкові відвідувачі зможуть додати вас.
6
Твіттер можна рекламувати точно також, як і будь-який інший ресурс. Залишайте посилання на свій твіттер в тематичних обговореннях. Підпис на форумі може містити в собі нік в твіттері. Обговорення Вконтакте і на Фейсбуці - теж відмінне місце для реклами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lfWCl_43V_Q
Зверніть увагу
Краще не надто активно рекламувати твіттер в обговореннях Вконтакте і на Фейсбуці, якщо акаунти там вам дороги. За спам профіль можуть заблокувати.