Як розвинути мову людини.

Хто ж не мріє красиво, виразно і переконливо говорити. Прекрасна і розвинена мова - це результат великої праці і комплексного підходу, так що приступайте до тренувань прямо зараз. Отже, що потрібно знати тому, хто хоче стати блискучим оратором?
Інструкція
1
Що таке комунікація? Комунікація - це процес передачі якоїсь інформації або даних за допомогою мови, слів, жестів і навіть невербальних сигналів. Простіше кажучи, комунікація - це процес установки контакту і розвитку відносин між людьми.
2
Для того щоб заволодіти увагою аудиторії (неважливо, цілого залу конференції мул всього лише одного людини), вам явно варто налаштувати себе особливим чином. Які люди без сумніву привертають нас і змушують прислухатися? Чесні, відкриті, прямі, уважні і терплячі. Повірте в те, що ви володієте всіма цими якостями - і говорите! Будьте впевненіше в собі.
3
Щоб вас уважно слухали, а головне - чули, говорите чітко. Якщо ж чіткість і ясність викладу думок - не ваш коник, то не бійтеся тренуватися. Візьміть будь-яку класичну книгу і починайте повільно і розмірено читати в спокійній обстановці. Це дуже допомагає звикнути говорити чітко і зрозуміло, так що влаштовуйтеся зручніше в приємній обстановці і починайте тренуватися!
4
Не бійтеся говорити те, що думаєте, навіть якщо ваш коментар здається на перший погляд недоречним. Боячись висловлюватися, люди набувають невпевненість в собі і своїх думках, при цьому позбавляючи потенційної цікавої бесіди не тільки себе, а й оточуючих. Так що будьте сміливіше і пам'ятайте відому приказку: ніхто не запам'ятає вас за ваші думки.
5
Спілкуйтеся з цікавими і красиво викладати свої думки людьми, дивіться передачі та інтерв'ю - все це формує уявлення про те, що ж таке хороша і правильна мова , слухайте аудіокнижку і подкасти. Це формує ваше мислення, а головне - стимулює логіку і зв'язок з розмовної мова ю.