Як зшити костюм для ляльки.

Практично всім дівчаткам подобаються ляльки . Причому одяг для ляльки , тобто її гардероб, теж має дуже важливе значення в грі. І чим більше у коханої ляльки буде нарядів, чим частіше вона буде їх міняти, тим краще. Для цього можна самій мамі зшити для ляльки красивий костюм або ж навчити робити це своєї дитини. Зшити наряд для ляльки може виявитися дріб'язкових справою, якщо як слід володіти навичками шиття хоча б на початковому рівні.
Вам знадобиться
  • - Голка,
  • - нитки,
  • - ножиці,
  • - папір,
  • - швейна машинка,
  • - викрійки потрібного вам предмета гардероба (їх можна знайти в інтернеті),
  • - необхідну кількість тканини і прикрас.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно знайти декілька відповідних клаптиків тканини. Подумайте, пофантазуйте. Уявіть собі майбутній наряд.
2
Зробіть викрійку майбутнього костюм а з паперу. Для цього можна скористатися старим нарядом ляльки , а можна самим зробити мірки і по них виконати просту викрійку.
3
Підготуйте тканину: її необхідно випрати, висушити і погладити. Далі складіть відпрасовану тканину навпіл всередину лицьовою стороною. Розкладіть викрійки на тканині і обведіть спеціальним кравецьким дрібному або сухим обмилки. Для зручності викрійки можна приколоти шпильками до тканини.
4
Заберіть викрійки і виріжте деталі з припуском на шов 0,5 см.
5
Всі деталі необхідно зшити на швейній машинці в потрібних місцях. Обробіть краю вироби. Матеріал не повинен розсипатися. Заутюжьте всі шви і покрийте зсередини тонким шаром прозорого лаку. Тепер можна наряджати ляльку і влаштовувати для неї бал.
Зверніть увагу
Будьте дуже уважні в поводженні з голкою і ножицями, якщо при роботі поряд з вами знаходиться дитина.
Корисна порада
Перед шиттям треба підганяти по розмірам знайдені в інтернеті або журналах викрійки, т.к. розміри зображення при створенні спотворюються. Запрасовують шви бажано протягом всієї роботи.