Як зробити штучні квіти своїми руками. Як зробити квіти для скрапбукінгу.

Штучні квіти довговічніше живих, зрізаних або горшкових, однак, залежно від техніки і матеріалу, вони можуть бути позбавлені природного витонченості і деяких тонких деталей: тичинок, маточок і т.д. Але деякі хитрощі дозволяють максимально наблизити штучні квіти до живих.
Інструкція
1
Зробити штучні квіти можна з пластикових пляшок. Для цього потрібно вибрати вид квітів (троянди, жасмин, орхідеї) і вирізати з пластика пелюстки за формою оригіналу. Для додання кольору використовуйте на кожній пелюстці кілька відтінків акрилової фарби. Стебло робиться з товстого дроту, обмотаною флористичної стрічкою, тичинки, в залежності від товщини, - з тонкої забарвленої дроту, вовни, волосіні або інших матеріалів. Листя також можна виготовити з пластика, пофарбувавши його в різні відтінки зеленого. Для додання вигинів перед забарвленням пластикові деталі потримайте над вогнем, щоб вони розм'якли. Такому квітці можна навіть надати запах, якщо на серединку приклеїти шматок вати, змочений ефірним маслом.
2
Майже як справжні виглядають штучні квіти з бісеру. Для додання обсягу і стійкості форми вони плетуться на тонкій дроті, голка в плетінні не потрібна. Найпоширеніша техніка плетіння пелюсток - мозаїка. Для більшого ефекту можна варіювати відтінки пелюсток від темного в серединці до палевого по краях. Стебло може бути виконаний з дроту, обмотаною флористичної стрічкою або обплетеної бісером в техніці щільного джгута. Якщо використовувати для оплетении бісер різних відтінків, вийде дуже цікавий рельєф. Листя плетуться майже за тим же принципом, що і пелюстки, міняється тільки форма.
3
Якщо ви захочете надати запах бісерному квітці, попередньо перевірте стійкість фарби, потримавши зразок бісеру в майонезі або оцті кілька годин. Якщо колір бісеру зміниться, утримайтеся. Ефірні масла - хімічно активні есенції, рано чи пізно навіть найстійкіші барвники під його впливам змінять колір.