Як розробити суглоб після перелому. Як розробити ліктьовий суглоб після перелому.

Переломи і травми суглобів , пов'язані з тимчасовою їх нерухомістю і фіксацією в гіпс або лангетку, чреваті тим, що після зняття фіксуючих пов'язок їх рухливість різко обмежується. Зафіксовані в одному положенні, м'язи суглобів втрачають свою еластичність і їх необхідно розробити, щоб повернути первісну рухливість. Якщо у вас був перелом ліктьового суглоба, то ми рекомендуємо вам кілька вправ, які допоможуть збільшити його рухливість.
Інструкція
1
Встаньте прямо. Зчепите кисті в замок на рівні грудей. По 10 разів виконайте наступні руху: перенесіть замок до лівого плеча, на груди, до правого плеча, замок вгору, за голову, вгору і вниз, замок ковзає до підборіддя і вниз.
2
Наступні вправи також виконайте з руками, зчепленими в замок по 10 разів: зігніть руки в ліктях, супинация-пронация. Замок на рівні грудей, лікті зігнуті, витягніть руки вперед і виверніть замок.
3
Зчепите кисті в замок на потилиці. Руки випряміть вгору і знову покладіть на потилицю.
4
Гладьте передпліччя руками, здійснюючи кругові обертальні рухи з розворотом кисті.
5
Встаньте прямо, руки вниз. Кистями рук сковзаєте до пахвових западин і потім приведіть їх в початкове положення.
6
Руки опустіть вздовж тулуба. Гладьте однією рукою іншу, загорнувши її за спину від лопатки по плечу і до кисті.
7
Візьміть гімнастичну палицю обома руками, рухайте палицю вгору і вниз паралельно підлозі з різними хватами кисті, робіть нею кругові і Гребцова руху до себе і від себе.
8
Перенесіть руки за спину, тримайте палицю на рівні лопаток і виконайте руху вгору і вниз.
9
Візьміть палицю в одну руку посередині. Перекидайте її з руки в руку, тримаючи руки зігнутими в ліктях.
10
Перейдіть до шведської стінки. Нахиліть тулуб, зігнувши руки в ліктях і взявшись ними за перекладину. Різними хватами кисті згинайте і розгинайте руки в ліктьових суглобах.