Як зробити крокодила з бісеру. Як робити з бісеру кракаділи.

Бісероплетіння - захоплююче заняття. При достатньому досвіді можна робити дуже красиві підробки: прикраси, сувеніри, брелоки і т.д. Якщо досвіду у вас поки мало, можна робити нескладні маленькі речі. Наприклад, можна зробити з бісеру крокодила і після використовувати як брелок на телефон, ключі, сумку або подарувати кому-небудь.
Вам знадобиться
  • бісер 2-3 квітів, стрічка (або волосінь) товщиною близько 3 мм і довжиною 2 м, ножиці.
Інструкція
1
Візьміть волосінь (або стрічку) і складіть її навпіл, щоб визначити середину. Прив'яжете її до брелка або до будь-якого іншого предмету, до якого потім буде кріпитися крокодил: для цього складіть стрічку навпіл, щоб утворилася петля, причому вона повинна бути під тим предметом, до якого прив'язується стрічка. Потім потрібно просто простягнути вільні кінці нитки в цю петлю. Стрічка закріплена, можна приступати до подальшої роботи.
2
Одягніть першу бісеринку на волосінь, а другий кінець волосіні пропустіть з протилежного кінця. Акуратно закріпіть її. Це буде перший ряд. У другому ряді виконайте аналогічні дії ще з 2 намистинками. Тепер треба зробити оченята: візьміть 3 бісеринки, один з вільних кінців волосіні пропустіть спочатку через бісеринку для ока, потім - під колір тіла, потім - знову для ока. Другий кінець волосіні просмикніть через бусинки з іншого боку. Це третій ряд. В четвертому і п'ятому рядах буде по 2 бусинки в колір тіла крокодила.
3
Візьміть 2 намистинки під кольору тіла і 3 того, з якого будуть ноги. Надіньте почергово бісеринки на один кінець волосіні, присуньте їх до тіла настільки близько, наскільки ви хочете. Потім цей же кінець пропустіть через дві перших бусинки тому (т. Е. По напрямку до голови). Додайте лапку близько тіла. Виконайте теж саме для іншої ноги.
4
За ногами потрібно зробити середню частину тіла нашого крокодила. Якщо рахувати з початку голови, то це буде шостий ряд. Візьміть 3 намистинки, дві під колір тіла, одну будь-якого іншого кольору. Надіньте їх на волосінь так, як це робили для перших п'яти рядів, т. Е. Лісочку протягують з протилежних кінців. Спочатку розташуйте одну намистинку основного кольору, потім іншого кольору, і третю знову під колір тела.Для сьомого ряду візьміть 4 бісеринки різного кольору. Насадите на волосінь, як в попередньому варіанті. Восьмий ряд - насадите 5 бусинок контрастного кольору (по краях розмістіть бісер під колір тіла, в середині - іншого кольору). Дев'ятий ряд - 4 бісеринки, десятий - 3, одинадцятий - 2.
5
Крокодил майже готовий. Залишилося зробити задні ноги і хвіст. Ноги робляться так само, як і в третьому кроці. Після того, як зробили ноги, надіньте дві бусинки, волосінь простягніть з протилежних кінців.
6
Для хвоста візьміть стільки бусинок, скільки хочеться. Наприклад, 6. Розташуйте їх в ряд, простягаючи через кожну бісеринку волосінь з протилежних сторін. Коли хвіст досягне потрібної вам довжини, зав'яжіть волосінь і обріжте волосінь. Все, крокодил готовий.
Корисна порада
Якщо ви використовуєте стрічку, то, щоб її було легше протягувати в бісер, вільні кінці можна обернути скотчем.Перед тим, як зав'язати волосінь або стрічку в кінці, потягніть за кінці, щоб бісер щільніше прилягав один до одного і, щоб не розсипався.