Як дізнатися, де знаходиться мій телефон. де вказують май.

Якщо у вас пропав телефон , а точніше його вкрали, це ще не привід йти купувати новий. Ще є можливість його повернути, сучасні технології дозволяють з легкістю це зробити. Для цього вам необхідно знати трохи інформації про вашому мобільному одному.
Вам знадобиться
  • Номер IMEI вашого телефону;
  • Написати заяву в поліцію;
Інструкція
1
При покупці телефон а в салонах стільникового зв'язку вам заповнюють гарантійний талон, де вказують IMEI вашого телефон а. IMEI- це унікальний міжнародний номер вашого телефон а. Цей номер складається з 15 цифр. Такий код є у кожного телефон а, підтримуючого стандарт GSM. Цей номер встановлюється на заводі ізготовіле при складанні, для точної ідентифікації пристрою в мережі GSM.Прі пропажу телефон а, треба з'ясувати даний номер. Дізнатися його можна не тільки на гарантійному талоні, а й на коробці від телефон а.
2
Наступним кроком має бути похід в поліцію. Обов'язково треба взяти з собою документи, що засвідчують особу і всі папери на телефон , які підтверджують, що він перебуває у вашій собственності.В відділенні вам запропонують написати заяву про пропажу або крадіжці телефон а.
3
Якщо ви надасте поліції номер IMEI вашого телефон а, операторам стільникового зв'язку буде зроблений запит. Взаємодія поліції і операторів полягає в тому, що, знаючи IMEI, можна виявити телефон , а точніше сим- карту, яка діє тепер у вашому телефон е.После того, як буде визначений власник сім-карти, яка тепер використовується у вашому телефон е, оператори стільникового зв'язку повідомлять про це у відділення поліції. Дільничний того району, де знаходиться адресу позначеного мобільного номера, повинен з'ясувати обставини даної справи.
Зверніть увагу
Якщо ви написали заяву, а результатів досі немає, обов'язково зателефонуйте до відділення, куди ви зверталися. При тривалій відсутності результатів ви маєте право вимагати офіційне обґрунтування пояснення від операторів стільникового зв'язку.
Корисна порада
Якщо з вами не сталася така ситуація, але ви хотіли б бути підготовленими до цього, майте на увазі, що IMEI можна з'ясувати, набравши на своєму телефоні команду * # 06 #.