Як вирішити проблеми з пам'яттю.

Вважається, що проблеми з пам'яттю бувають тільки у літніх людей, а молодь може з легкістю вивчити будь-яку нову інформацію. Але це не зовсім так, адже стрес і перенапруження на навчанні або роботі може привести до того, що порушення пам'яті з'являються і у молодих людей. Боротися з такими проблемами можна наступними способами.
Інструкція
1
Спершу необхідно звернути увагу на ваше харчування. Багато продуктів містять корисні вітаміни і мікроелементи, які сприяють кращій роботі мозку і, як наслідок, поліпшенню вашої пам'яті. Отже, ваша їжа повинна містити такі елементи: • Вітамін С (цитрусові, ананас, чорна смородина) - допомагає запам'ятовувати на тривалий час навіть великий уривок тексту. • Вітамін Е (насіння, яйця, листові овочі, горіхи) - служить сильним антиоксидантом для мозку , дозволяє запобігти погіршенню пам'яті. • Вітаміни групи І (хліб з висівками, паростки пшениці) - покращують мозкову діяльність. • Жирні кислоти (риба, креветки) - допомагають сконцентруватися на роботі чи навчанні. • Йод, цинк - розвиває мислення. • Ликопен ( стиглі помідори) - захищає оболонки нервових клітин від ушкодження. • Морква - підсилює роботу мозку, позитивно впливає на увагу і пам'ять.
2
Кожен день вчіть по одному віршу або будь пісні. Ні в якому разі не зазубрювати тексти, а тим більше не намагайтеся вивчити все за раз. Найкраще буде розтягнути цей процес на весь день, поступово запам'ятовуючи по одному рядку.
3
Мнемотехника - це досить популярний і дієвий метод, що дозволяє поліпшити пам'ять і увагу. Запам'ятовувати інформацію за допомогою даного способу - досить захоплююче заняття. Суть даного методу в тому, щоб пов'язувати вже відоме слово або образ з новим, який необхідно запам'ятати. Наприклад, запам'ятовувати числа за допомогою слів або асоціацій.
4
Також, працюючи, ви можете запам'ятовувати розташування речей на столі. Уважно розгляньте предмети, а потім, закривши очі, спробуйте відтворити в уяві образи. Щодня тренуючись, ви незабаром помітите, що ваша пам'ять істотно покращилася.
Зверніть увагу
Вчені довели, що від проблем з пам'яттю страждають люди, які виснажують себе дієтами і нехтують здоровою їжею. Перебування на природі, відмова від куріння і алкоголю, повноцінний сон - все це позитивно вплине на пам'ять.