Як вставити розетку.

У будь-якому будинку повинно бути необхідну кількість розеток. Придбати їх можна в будь-якому спеціалізованому магазині, але цього мало. Потрібно вміти правильно виробляти їх установку.
Інструкція
1
Для установки розетки необхідно висвердлити отвір дрилем, яка має спеціальну круглу ріжучу насадку. Також потрібно заздалегідь провести дроти. Кріплення найкраще здійснювати за допомогою алебастра.Берём в руки корпус розетки і виймаємо з нього всі гвинти. Також потрібно зняти декоративну кришку. Дроти, які ви вже завели в коробку, потрібно з'єднати з клемами. Виробляємо установку розетки в коробку і фіксуємо її на регулювальні гвинти.
2
Уважно слідкуйте за тим, щоб не відбувалося затискання проводів. Порцелянові розетки для цієї мети мають спеціальний отвір, а пластмасові - дві перетинки, які знаходяться на самій кришці. Виламайте подпрессовка з того боку, з якою потрібно вивести дроти. Правильно встановіть декоративну накладку.
3
Особливу увагу потрібно приділити розміщенню розеток у квартирі. Необхідно постаратися зробити рівномірний розподіл по периметру житлових кімнат і спалень. Перед установкою потрібно визначити, які місця найбільше потребують розетках. Не можна забувати про коридор. На кухні дуже уважно потрібно проводити встановлення. Найкраще над кухонним столом встановити дві подвійні розетки.
4
Розетку найкраще розміщувати на 225-300 міліметрів від підлоги. Тим самим можна буде звісити шнур для створення «амортизуючого» запасу дроти.
5
Не забудьте дотримуватися всіх заходів безпеки при установці. Якщо монтаж проводиться в кімнатах, які мають підвищену вологість, то електропроводку потрібно обов'язково приховати. Ретельно ізолюйте з'єднання провідників. Забороняється монтувати розетки в місцях, де постійно утворюється конденсат. До монтажу у ванній кімнаті потрібно поставитися особливо серйозно. До всіх розеток, які встановлені в такому приміщенні, потрібно робити заземлення. Відзначимо, в старих будинках заземлення не передбачено спочатку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qrMzcAXlJo4
Важливе питання кожного ремонту - як розмістити розетки в квартирі таким чином, щоб уникнути накопичення проводів на підлозі і максимально зручно забезпечити електроживленням всі побутові прилади і техніку. Для цього потрібно рівномірно розподілити їх по всіх кімнатах, а подекуди і встановити подвійні. Щоб самостійно встановити розетку, потрібно визначити, де знаходитиметься комп'ютер або пральна машинка, телевізор або аудіоцентр.

За європейським стандартом розетки встановлюються в 25-30 см над рівнем підлоги, щоб зробити амортизуючий запас дроти, а також, щоб її не зачіпав пилосос. На кухні розетки, як правило, встановлюються над робочими поверхнями, а також додаткові розетки для холодильника, посудомийної машини і телевізора.

Яку встановити розетку?

Можна вибрати стандартну одинарну розетку, а можна подвійну, потрійну і т.д. На панелях розетки може бути розташована лампочка-індикатор включення розетки або виключатель.Від розетки і спосіб її установки залежить від типу електропроводки. Електропроводка може бути прихованою і откритой.Откритая проводка ведеться по стінах, в цьому випадку зовнішня розетка кріпиться на дерев'яному підрозетники. Прихована проводка ховається в видовбаних в стінах поглибленнях, які замазані алебастром або штукатуркою. Дроти виводяться в вирізаному під внутрішню розетку гнізді і закрепляются.Как правило, в більшості будинків зараз використовується прихована проводка, вона дає більший простір для дизайну приміщень, але при псуванні проводки для її ремонту доведеться пошкодити обробку квартири.

Як самостійно встановити розетку?

Першим ділом при будь-якій роботі з електрикою потрібно вимкнути живлення на щитку. Потім потрібно перевірити наявність напруги в розетці за допомогою тестера.Гнездо для розетки найлегше вирізати дрилем зі спеціальною насадкою. Потім проводка виводиться в монтажну коробку, і вся конструкція закріплюється алебастром в гнезде.Следующій етап - вигвинтити гвинти з отворів розетки і зняти декоративну панель. Щоб правильно встановити розетку потрібно з'єднати клеми розетки і заведені в коробку дроти, потім розетка встановлюється в коробку і фіксується за допомогою вінтов.Последній крок - встановити декоративну накладку на розетку.