Як зробити тваринного з кульки.

Для недосвідченого творця способи моделювання фігурок з кульки на перший погляд здаються мудрованими, але варто пару раз попрактикуватися, і навіть дитина зможе змоделювати фігурку собачки або мишки через якийсь час. Тим більше, що такі часті заняття розвивають посидючість у дитини, живу уяву, вміння винаходити і фантазувати.
Інструкція
1
Все, що нам потрібно - це трохи терпіння і легкість рук.Нам знадобляться спеціальний кулька у вигляді ковбаски, ручний насос (з ним швидше і простіше надувати кульку). Купуючи кульки, намагайтеся не продешевити: дешеві кулі швидко рвуться і стають не здатні тримати форму при надування і скручіваніі.На прикладі будемо робити фігурку собачки - саму, мабуть, просту фігурку для початківця.
2
Надуйте кульку насосом (але обов'язково залиште місце для повітря на 15-17 см на кінці кульки , інакше при закручуванні кулька лопне від великого тиску)
3
Почніть саморобку з голови собачки. Вузлик кульки буде носиком нашої собаки. Скрутіть поспіль 3 кульки , перший побільше - голова, другі два однакового розміру поменше-вуха собаки. Два останніх кульки з'єднайте скруткою разом. Кульки скручують навколо своєї осі 2-3 рази, не більше.
4
Зробіть маленький кульку слідом. Це буде шия у собачки. На прикладі вух собачки зробіть перші дві лапи точно за таким же принципом. Скруткою з'єднайте шию і дві лапки.
5
Скрутите довгастий кульку на пристойній відстані від шиї. Це буде тулуб собачки. На кінці тулуба зробіть два кульки - задні лапки. Скруткою з'єднайте задні лапи і кінець тулуба. Поставте собачку на чотири лапи, щоб оцінити пропорції і симетрію частин тіла. Якщо все гаразд і собака схожа на собаку, то в кінці завершальний штрих - хвіст собаки у вигляді кульки . Розміром хвіст повинен бути рівно такий, щоб наша собака міцно стояла на площині, тим самим вуха спереду і хвіст ззаду повинні врівноважувати один одного.