Як різати диски.

Потрібно скинути другу гру, а флешка маленька або відсутній зовсім? Доведеться записати (нарізати) диск або навіть кілька дисків, якщо одного мало. Стандартні засоби операційної системи майже завжди виявляються недостатніми для такого завдання. Необхідна спеціальна програма, причому максимально зручна, швидка і, по можливості, безкоштовна.
Вам знадобиться
  • • Доступ в Інтернет (для завантаження програми-Нарізувачі)/Диск з файлом установки програми;
  • • Права адміністратора (для більшості Операційних систем);
  • • Дисковод з функцією запису (-RW);
  • • Чистий диск.
Інструкція
1
Для початку необхідно встановити програму, за допомогою якої буде здійснюватися запис на діск.Чтоби не розглядати детально відразу кілька програм-нарізувачів, візьмемо для прикладу одну, з якою зможуть впоратися все, і яка зможе виконати більшість функцій по нарізці дисків .BurnAwareFree вміє записувати практично все, що завгодно. Починаючи від простих CD з даними і закінчуючи повноцінними ISO-образами і записом Blu-ray дисків. Сам процес запису буде гранично зрозумілий будь пользователю.Іменно цю програму ми і розглянемо далее.Загружаем і встановлюємо: http://www.burnaware.com/downloads/burnaware_free.exe
2
Вставляємо чистий CD/DVD/Blue-ray диск в дисковод.
3
Запускаємо встановлену програму. Відкривається вікно з варіантами того, що програма може записати (див. Зображення). Вам достатньо тільки клікнути лівою кнопкою миші (далі ЛФМ) по потрібному значку.
4
Відкривається вікно, в яке слід перемістити папки/файли для запису. Програма сама пише, куди потрібно натиснути для додавання файлів (1 на зображення). Але перед цим необхідно вибрати дисковод (2 на зображення).
5
Потім вибираємо тип вставленого в дисковод диска (3 на зображення кроку 4).
6
Тепер можна приступати до додавання файлів і папок. Кількома ЛФМ по напису «Натисніть тут для додавання файлів» (1 на зображення кроку 4), вибираємо файли (так само файли можна просто перетягнути в віконце).
7
Вводимо назву диска (4 на зображення кроку 4).
8
Вибираємо швидкість запису (5 на зображення кроку 4).
9
Все готово, натискаємо на велику червону кнопку (6 на зображення кроку 4) - запис началась.По закінченню запису дисковод відкриється, а програма повідомить вам про підсумки своєї работи.Теперь вам залишається тільки знову вставити диск і перевірити на практиці , наскільки успішно програма і ваш дисковод впоралися зі своїми задачамі.Іспользованіе інших програм для нарізки дисків - по аналогії з цією.
Зверніть увагу
В Windows 7 включено стандартний засіб запису дисків, що поставляється з системою. Для більш детальної інформації та отримання інструкцій введіть в Центрі довідки та підтримки "запис дисків".
Корисна порада
Диски з найменшою швидкістю запису і читання коштують дешевше. Якщо вам не так важлива швидкість - економте:)