Як розділити кавун.

Соковитий, солодкий кавун , що нагадує формою земну кулю, вкрай незручний в нарізці. Він, не слухаючись ножа, ніби спеціально хоче ухилитися з обробної дошки. Як же розділити кавун на правильні і однакові за формою шматочки і перетворити цей процес на справжнє мистецтво?
Вам знадобиться
  • гострий ніж, кавун
Інструкція
1
Кавун таїть в собі деякі підказки для оброблення його ножем. У нього є екватор (лінія, по якій кавун розрізається навпіл) і меридіани, промальовані на шкірці (світлі смуги на темному тлі шкірки, що з'єднують його підстава). Тому найпоширеніший спосіб оброблення кавун а - розрізати соковитий фрукт на дві рівні частини по екватору, а потім по меридіанах відрізати поздовжні шматки. Отримані ділянки кавун а очистити від насіння, відокремити м'якоть від кірки і почати насолоджуватися насиченим смаком кавун а.
2
Даний метод нарізки кавун а практикують жителі південних країн. Кавун, як десерт після обіду урочисто викладають на тацю і повертають так, щоб його центральна вісь лягла горизонтально. Та ділянка кавун а, який знаходиться біля правої руки, призначений для відрізання шапки кавун а. За її кольором і консистенцією судять про якість кавун а. Потім кавун ставлять у вертикальне положення, а зверху починають надрізати по його смужках на сегменти до середини. Таким чином, кожен бажаючий покуштувати шматочок кавун а, зможе сам відламати його.
3
А ось цей спосіб найбільш красивий і простий. Кавун, природно добре промитий, розрізаємо на чотири частини. Для додання стійкості кожну чверть схиляємо і відрізаємо невеликий шматок округлого підстави. Тепер кавун не скачується зі столу. Відокремлюємо кірку від м'якоті. Для цього ножем з обох країв робимо надрізи по кірці. Потім, не прибираючи м'якоть з кірки, розрізаємо її на поздовжні частки - палички. Для краси ці палички рухаємо по кірці, щоб вийшов шаховий порядок.