Як розрахувати загальний трудовий стаж. Як расчитать загальний стаж роботи.

Виплати всіх соціальних допомог виробляються, виходячи із загального стажу , який розраховується за всіма записами у трудовій книжці. Раніше виплати проводилися, виходячи зі страхового стажу співробітника. Загальний стаж можна порахувати двома способами - використовуючи комп'ютерну програму або провести повний підрахунок вручну.
Інструкція
1
При підрахунку загального стажу роботи по програмі потрібно внести всі дані по всіх періодах роботи на кожному підприємстві. Вийде результат стажу , розрахований в роках, місяцях і днях.
2
Якщо ви вважаєте вручну, внесіть в стовпчик всі періоди роботи на кожному підприємстві. По кожному підприємству, на якому працював співробітник, зробіть окремий підрахунок шляхом вирахування з дати звільнення дату прийому на роботу. Отримані цифри складіть. Повний рік стажу розраховується виходячи з 12 місяців, повний місяць - з 30 днів.
3
В документи з виплат соціальних допомог потрібно вносити точну суму років, місяців і днів загального стажу незалежно від того перевищує він 8 років чи ні.
4
При стажі 8 років і більше виплати по соціальних допомог становлять 100% середнього заробітку за 24 місяці, від 5 до 8 років - 80%, до 5 років - 60%.
5
Суму середнього заробітку розраховують виходячи з усіх отриманих коштів, з яких виплачувалися страхові внески. Загальну суму за 24 місяці потрібно розділити на 730. Отримана цифра буде середньоденним заробітком, виходячи з цієї суми, проводиться розрахунок допомоги, в залежності від стажу співробітника.