Як вибрати електробритву.

На що звернути увагу в першу чергу? Роторної або сітчастою системі віддати перевагу? З плюсів роторної системи можна відзначити більш чисте гоління, сітчаста ж система, в свою чергу, дозволяє впоратися з більш запущеною щетиною і береже шкіру.

Кількість головок безпосередньо впливає на ціну: чим їх більше, тим дорожче бритва. Але в той же час із збільшенням їх кількості гоління стає чистіше і швидше. В роторних бритвах кількість головок буває або дві, або три. В сітчастих системах використовується від однієї до трьох головок.Многіе звертають увагу на захищеність бритви від вологи, особливо це важливо для тих, хто користується електробритвою часто і зберігає її у ванній. Але для «похідної» бритви ця додаткова опція найчастіше не потрібна. Приблизно за ті ж гроші можна придбати не захищену від вологи бритву, але з акумулятором більшої ємності, а також з більш швидкою зарядкою. Якщо ви носите вуса або бороду, зверніть свою увагу на наявність в бритві плаваючого тріммера, який дозволить періодично їх подравнівать.Может придатися функція заряду від прикурювача, здатна подарувати зайвих п'ять хвилин дорогоцінного сну і «розважити» в пробке.Получается, що основними опціями, на які варто звернути увагу при покупці, є: наявність або відсутність акумулятора, його ємність, можливість заряджати від прикурювача, а також швидкість зарядки, кількість головок, влагозащищенность, наявність плаваючого тріммера.Но багато бритви мають додаткові «інтелектуальні» опції. Про їх призначення найчастіше говорять назви: індикація батареї, захист від перезарядки, попередження про необхідність очищення, плаваюча головка (робить гоління чистіше) .За «інтелектуальну» опцію доведеться в прямому сенсі слова розплатитися. Також на вартість впливатимуть бренд і наявність, наприклад, барвистою упаковки. Більш міцні матеріали корпусу, поліпшена ергономіка, зарядка за допомогою індукційної підставки, сенсорний дисплей і індивідуальні програми гоління, звичайно ж, теж не бесплатни.Еслі не гнатися за іміджем і «наворотами», то можна вибрати електробритву з набором усіх необхідних функцій всього за півсотні доларів.

Купуючи електробритву для чоловіка, хочеться зробити подарунок не просто приємним сюрпризом, а й дійсно функціональної корисною річчю, адже моделей і різновидів чоловічих бритв дуже багато.

Сітка або ротор

Електробритви бувають двох типів: сітчасті і роторні. В сітчастої бритві ріжучі леза знаходяться під дрібною сіткою, внутрішня межа якої також має загострений край для кращого результату. З цієї причини будь-які її пошкодження вкрай небажані - зіпсований нож почне травмувати шкіру, а гоління перетвориться на справжню муку. Зазвичай одна з головок нерухома, інші - плаваючі. Таку бритву необхідно щільно притискати до шкіри, щоб волоски потрапляли під сітку і могли бути зрізані. Машинка сітчастої конструкції викликає менше роздратування і підійде людям з чутливою шкірою, також ідеальна вона для гоління сильно відростила, запущеної щетіни.Роторная бритва - це кілька ножових головок, закріплених на підставі Вони можуть бути як рухливими, так і статичними. Швидко обертаючись, леза захоплюють дрібні волоски і зрізають їх. Роторна бритва підходить для грубої щетини і людей, чия шкіра не схильна алергії і подразнення. Їй зручно працювати на недовгих волосках, а також на нерівномірно відростила щетині. Такі бритви забезпечують більш чисте гоління.

Акумулятор

Важливим моментом при виборі електробритви є здатність акумулятора зберігати заряд. У сучасних моделей заряд може триматися від 30 до 60 хвилин безперервного використання. Бритва з акумулятором може бути незамінна в подорожі, оскільки не вимагає наявності розетки. Якщо ж бритву ви купуєте виключно для домашнього використання, краще віддати перевагу моделі з харчуванням від розеткі.Мужчінам, які проводять багато часу в дорозі або подорожуючим на автомобілі, безсумнівно, сподобаються моделі, оснащені проводом для під'єднання до прикурювача. Зрозуміло, на ходу голитися такі машинки нікого не закликають, але будуть зручні під час зупинок або привалів.

Ножі

Серце будь бритви - це ножі. І від їх міцності та гостроти залежить комфортність процесу гоління і його швидкість. Не секрет, що після певного періоду використання, ріжуча поверхня ножа починає тупіться. Кожен виробник вирішує цю проблему по-своєму. Деякі моделі передбачають можливість вилучення лез і їх заміни або заточення, однак, необхідно враховувати, що статичні леза закріплені таким чином, що заточування їх майже неможлива, а запасні деталі іноді коштують дорожче, ніж ціла бритва. Існують бритви з самозаточуються лезами, але їх термін служби також не безмежним.