Як розклеювати оголошення.

Оголошення , розклеєні по місту, є найкращою рекламою продукції. Таким способом продажу товару користувалися ще за часів СРСР. У наш же час розклеювання є найдешевшим і в теж час ефективним способом продажів.
Інструкція
1
Маркетологи і психологи розробляють «хитрі» оголошення, тобто такі оголошення, які спонукають людину придбати даний товар. Важливим фактором реклами є місце її знаходження. Щоб оголошення працювало на вас, слід дотримуватися деяких правил.
2
Визначте цільову аудиторію, на яку розрахована ваша продукція. Наприклад, якщо це продаж дров, то краще розклеїти оголошення в дачних, котеджних селищах, а також там, де знаходяться приватні будинки. Відмінним варіантом будуть місця масового скупчення людей.
3
Важливим фактором буде зміст та оформлення оголошення. Краще якщо воно виконано з використанням яскравих відтінків, щоб привернути увагу споживача. Заголовки зробіть крупним шрифтом.
4
Замість звичайних листівок формату А5 віддайте перевагу плакати, звичайно, вони коштують дорожче, але користі від них буде набагато більше.
5
Оголошення готово, тепер ідіть розклеювати його. Можна використовувати для цього двосторонній скотч, він відмінно витримує дощову погоду, а от у морози краще використовувати клей-олівець.
6
розклеювали оголошення в спеціально відведених для цього місцях, наприклад, стендах. В іншому випадку можна нарватися на немаленький штраф. Розклеювати потрібно періодично, так як вандали люблять відривати оголошення зі стендів, та й листочки з контактною інформацією поступово закінчуються.
Шукати роботу - це теж робота, і зовсім не з легких. І в її пошуках всі засоби хороші. Можна діяти через знайомих, кадрові агентства, розміщувати резюме в інтернеті і розсилати по електронній пошті. Є ще один спосіб, досить непогано себе зарекомендував, - подати оголошення.
Інструкція
1
Перше, що кидається в очі потенційному роботодавцю або кадровику, - це заголовок вашого оголошення. Зробіть так, щоб у відповідній рубриці «Шукаю роботу», де представлена маса однотипних оголошень, ваше привернуло увагу. Наприклад, не пишіть «Шукаю роботу менеджера», а вже в заголовку дайте про себе важливу інформацію - «Менеджер з досвідом роботи 7 років шукає постійну роботу». По-перше, ви заявили про себе як про досвідченого працівника, а по-друге, дали зрозуміти, що шукаєте не тимчасову підробіток, а основну роботу, якої будете віддаватися повністю.
2
Складаючи оголошення, подумайте, якими конкурентними перевагами ви володієте, без удаваної скромності стисло згадайте про свої досягнення. Викладайте свої думки чітко, без двозначностей, щоб у читає склалося правильне уявлення про ваших знаннях і уміннях.
3
При написанні оголошення, якщо не дуже впевнені в своїй грамотності, скористайтеся словниками, в тому числі електронними, виправте граматичні помилки у редакторі Microsoft Word або, нарешті, віддайте на перевірку людині, в грамотності якого не сумніваєтеся. Оголошення з помилками викликають посмішку, але користі від них небагато.
4
При подачі оголошення на електронних дошках спочатку добре вивчіть рубрикатор, виберіть той розділ, який точно відповідає темі вашого оголошення. Обов'язково вкажіть місто, жителям якого воно адресовано, навіть якщо ви знаходитесь в пошуках віддаленої роботи.
5
Якщо ви можете поєднувати кілька посад, у вас кілька спеціалізацій, напрямів діяльності, краще подайте кілька оголошень, де спочатку вкажіть те, чим передусім хотіли б займатися, а потім як бонус інші ваші можливості та вміння. Так у потенційного роботодавця створиться враження, що ви не розкидаєтеся, а в процесі роботи в одній сфері осягаєте нове, тобто легкообучаемость і при бажанні переоріентіруеми.
Корисна порада
Щоб раз за разом не писати про себе те саме, до того ж вручну, складіть оголошення і збережіть його в окремому текстовому файлі. При необхідності можна копіювати потрібні фрагменти тексту і вставляти у форми, пропоновані на сайтах. До того ж інформацію про себе можна оновлювати і доповнювати вашими новими досягненнями і використовувати як основу для написання резюме.