Як звільнити пам'ять комп'ютера. Як очистити звільнити пам'ять в компі.

Іноді, щоб встановити яку-небудь важливу програму, вам може знадобитися досить багато вільного місця. Але що робити, коли Windows постійно видає повідомлення про те, що пам'ять на жорсткому диску закінчилася, при цьому на ньому крім службових програм нічого немає. Щоб правильно очистити пам'ять комп'ютера, але залишити системні файли, вам потрібно виконати наступні дії.
Інструкція
1
Перевірте, чи немає на диску c: або на робочому столі підозрілих папок, які містять масу непотрібних даних.
2
Якщо на комп'ютері немає таких, вам слід видалити тимчасові файли комп'ютера, які створюються системою для роботи, а потім зберігаються. Позбутися від тимчасових файлів можна за допомогою провідника або файлового менеджера. Перейшовши в наступну папку (C: Documents and SettingsхххххLocal SettingsTemp), видаліть весь її вміст. Для Windows 7 шлях трохи інший - C: UsersхххххAppDataLocalTemp (де «хххх» - ім'я користувача). Якщо ви хочете скористатися провідником, то вам потрібно увімкнути відображення прихованих файлів і папок в настройках. Також можна перевірити папку Temp, яка розташована в C: WINDOWS. Виконавши дані дії, ви звільните як мінімум 800 мб на диску.
3
Ще один спосіб - зменшити системні файли. Якщо на диску C: є файли «pagefile.sys» або «hiberfil.sys» - то їх можна, або зменшити, або перенести на інший диск.
4
Після цього можна переходити до очищення будь-якого іншого діска.Чтоби звільнити трохи місця, ви можете скористатися стандартними функціями Windows. Відкривши властивості диска, виберіть пункт «Очищення диска». Дана програма призначена для пошуку тимчасових і непотрібних файлів. Як тільки завершиться пошук, відзначте всі зайві типи файлів і підтвердіть видалення.
5
Інший спосіб - стиснути папки. Для того щоб зменшити обсяг конкретної папки - відкрийте її властивості і натисніть на кнопку «Інші», потім поставте галочку навпроти напису «Стискати вміст для економії місця на диску». Почекавши кілька хвилин, ви зменшите розмір папки приблизно на 5-10%.