Як зробити іграшку з живих квітів. іграшки з живих квітів Як зробити.

Флористичні композиції з живих квітів здатні прикрасити і освіжити будь-яке святкування, і якщо раніше фантазія флористів обмежувалася оригінальними букетами, то сьогодні ви можете створювати самі незвичайні роботи - наприклад, іграшки з живих квітів. Такі іграшки стануть відмінною прикрасою дитячого свята, весілля та дня народження. Зробити їх може кожен за умови наявності відповідних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - ескіз іграшки,
  • - флористична губка,
  • - аксесуари для створення образу (гудзики, шпильки, блискітки і т.д.),
  • - ніж,
  • - дерев'яні палички,
  • - клей,
  • - таз з водою,
  • - квіти.
Інструкція
1
Підготуйте ескіз іграшки простих обрисів, деяка кількість флористичної губки, очки і інші аксесуари для іграшки, ніж, і звичайно, самі квіти. Для початку накидайте на папері ескіз майбутньої скульптури або спробуйте орієнтуватися на справжню плюшеву іграшку , щоб дотримуватися пропорції в створенні фігури з квітів.
2
Виріжте ножем з флористичної губки об'ємну форму майбутньої іграшки. Спочатку надайте їй основні обриси, а потім проріжте дрібніші деталі. Для зручності окремо виріжте тулуб іграшки, окремо - лапи і голову. З'єднайте деталі між собою дерев'яними паличками, змоченими в клеї.
3
Налийте в таз або в іншу ємність воду і помістіть в неї заготовку з губки. Дочекайтеся, коли губка повністю просочиться, і вийміть її з води. Коли вода перестане стікати, приступайте до оформлення основи для іграшки квітами. Підбирайте квіти різних квітів, більше і трохи менше, для формування різних частин тіла іграшки.
4
Маленькі квіточки і бутони, що не використовуйте для мордочки іграшки та інших дрібних деталей. Зрізайте головки квітів навскоси, залишаючи стебло довжиною не менше 2 см. Акуратно вставляйте квіти в губку, застосувавши всю свою фантазію у створенні квіткової композиції.
5
Коли іграшка буде покрита квітами, прикріпіть до неї очі, ніс і подібні аксесуари, і обов'язково проінструктуйте тих, кому ви даруєте таку іграшку , про те, як за нею доглядати, щоб квіткова скульптура радувала власника не менше двох тижнів.
6
Щодня поливайте скульптуру, помістивши її в будь-яку герметичну ємність, в яку буде стікати вода. Витягніть з верхівки фігури квітка і тонкою цівкою влийте туди воду. Потім, коли ви помітите, що рідина починає проникати через нижню частину скульптури і витікати в ємність, помістіть квітка на місце.
7
Дрібні і стоять окремо деталі іграшки поливайте окремо за допомогою шприца без голки, наповненого водою.