Як просвердлити отвір в бетоні. інструіент пробити отвори а бетоні.

Не завжди вдається просвердлити отвір у бетонній стіні, навіть якщо використовується побідитові свердло. Справа в тому, що бетонна стіна на чверть складається з каменів та лози арматури. Просвердлити бетонну стіну без навичок і умінь дуже не просто, але все-таки можна.
Інструкція
1
Потрібно ударом пробійника розбити камені, а арматуру просвердлити звичайним свердлом. Якщо ви не маєте під рукою побідитового свердла, то не турбуйтеся - вам підійде звичайний пробійник, який є в багатьох будівельних наборах. Вставляємо його в дриль і свердлимо бетонну стіну.
2
Твердосплавне свердло можна заточувати асиметрично. Таке свердло буде свердлити набагато швидше. Перед тим як робити отвір у бетонній стіні, потрібно свердлом зі звичайною заточуванням зробити мітку. Добре пробиває бетонну стіну пробійник, який зроблений з свердла, що має діаметр 6-8 міліметрів. Його кінець потрібно заточити в формі хвоста. За свердла потрібно постійно наносити удари і повертати. Щоб пробити отвір за допомогою такого інструменту, буде потрібно всього кілька хвилин.
3
Коли ви свердлите отвір в бетоні, потрібно періодично змочувати свердло водою. Термін його служби при цьому продовжується. Найчастіше в якості резервуара використовують еластичний пластмасовий флакон.
4
Будьте обережні при свердлінні отворів в стелі: крихти штукатурки летітимуть вам в очі, за комір одягу, під рукава. Для того щоб цього не сталося, потрібно зробити з прозорою поліетиленової плівки воронку. Дану воронку потрібно просто надіти на дриль.
5
При установці люстри часто доводиться робити отвір в стелі, щоб потім встановити металевий гачок. Для того щоб не обсипалася штукатурка, потрібно скористатися гумовим м'ячем. Його потрібно розрізати навпіл, проробити в одній з половинок отвір і надіти її на пробійник або шлямбур.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wLpiQk4YWDw