Як зробити гарний пучок із волосся. прості гарні зачіски на кожен день.

Трендом цього сезону стали 60-ті р.р. У той час жінки робили пучки з волосся на голові з недбалим начосом. Їх підкреслювали обідками, бантами і джгутами з тканини. Така зачіска відкриває шию, обличчя, робить образ більш елегантним і сексуальним. Довге волосся, зібрані в пучок, виглядають дуже красиво не тільки на подіумах, але і в житті. Зробити красивий пучок із волосся цілком можливо самостійно, і процес його створення займає зовсім небагато часу.
Інструкція
1
Після миття висушіть голову феном з невеликою кількістю мусу для обсягу. Сушіть волосся, опустивши голову вниз. Цей прийом додасть вашому волоссю об'єм і підніме волосся біля коріння. А мус для обсягу надовго збереже пишність зачіски.
2
Тепер зробіть на голові високий хвіст, закріпивши його міцної, але не товстої гумкою, попередньо виділивши з хвоста невелике пасмо волосся знизу. Обмотайте нею зроблений хвіст і закріпіть кінчик пасма невидимкою, щоб пасмо не вибивається із зачіски.
3
Зробіть невеликий начісування на хвості. Потім розділіть його на кілька частин і в довільному порядку заколіть волосся шпильками навколо основи хвоста в районі потилиці. Тепер закріпіть все лаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zMRQvbpKR4k