Як редагувати скановані документи. програма для виправлення сканованих документів.

Відскановані документи іноді вимагають внесення коректив, але як це зробити, якщо текстовий документ перетворений в зображення? Існує, як мінімум, два основних способи вирішення цієї проблеми.
Інструкція
1
В загальноприйнятій практиці документи сканують і пересилають колегам і діловим партнерам в форматі PDF. Але саме з редагуванням файлів цього формату у користувачів виникає найбільше проблем. Вирішити їх можна як за допомогою однієї з безкоштовних програм, так і через конвертацію файлу з PDF в документ Word.
2
Щоб внести виправлення або додавання в відсканований документ у форматі PDF, скористайтеся програмою CutePDF, безкоштовну версію якої можна завантажити на офіційному сайті розробників за адресою www.cutepdf.com. Завантажте в неї документ традиційним способом через меню File і команду Open, а потім приступайте до редагування.
3
Якщо перед вами великий документ на кількох сторінках і вам потрібно багато правити, скористайтеся онлайн або оффлайн конвертером для перетворення PDF в Word. Онлайн-конвертування можна виконати на сайті http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/. Просто завантажте ваш PDF-файл і після перетворення скачайте готовий документ Word.
4
Як оффлайн-конвертера можна використовувати програму Some PDF To Word Converter, яку можна завантажити на офіційному сайті за адресою http://www.somepdf.com/some-pdf-to-word-converter.html. Встановіть програму на свій комп'ютер, додайте файл і отримаєте в результаті перетворення текстовий документ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sI0vEPod0v8