Як проставити дату.

Сьогодні мало хто користується функцією автоматичного додавання дати при фотозйомці, воліючи отримувати «чисті» знімки. Однак приводячи в порядок колекцію фотографій, може виникнути необхідність проставити дату на групі знімків. В цьому випадку знадобиться програмне засіб, що надає такий функціонал.
Інструкція
1
Платити за додавання дати на свої фотографії для багатьох виявиться неприйнятним, але в пошуках додатки, що виконував би потрібні функції безкоштовно, можна не досягти успіху. В основному, всі програми такого типу пропонують або безкоштовний пробний період, або встановлюють обмеження на кількість оброблюваних одночасно файлів. А ще більш неприємно, якщо до ваших знімкам разом з датою додається логотип розробника.
2
На щастя, деякі популярні і прості графічні редактори вміють «пакетно» додавати до зображень будь-який текст, будь то ім'я власника або дата знімка, і роблять вони це абсолютно безкоштовно. Щоб скористатися однією з таких програм, перейдіть на сайт www.google.ru і з розділу «іншого», який знаходиться в меню «Ще», скачайте додаток Picasa - інтуїтивно зрозумілий і функціональний графічний редактор.
3
Запустіть програму після установки і погодьтеся на додавання в її бібліотеку фотографій з жорсткого диска. Програма не виконуватиме копіювання, а всього лише додасть посилання на знімки в свою оболонку для зручності перегляду, пошуку та редагування. Після індексації ваших фотографій, в головному вікні програми зліва ви побачите список папок із зображеннями. Клацніть на папці зі знімками, до яких ви бажаєте додати дату .
4
В меню «Файл» виберіть команду «Експорт фотографії в папку». Відкриється діалогове вікно, де вам буде запропоновано: вибрати місце на диску, куди буде скопійована папка з готовими фотографіями; ввести нове ім'я для папки; вказати новий розмір і якість фотографій, якщо це необхідно (цей спосіб можна використовувати при «пакетному» зміні розмірів фотографій).
5
Зробивши необхідні настройки, в поле «Водяний знак» впишіть потрібну дату , яка і буде додана до знімків. Натисніть кнопку «Експорт» і дочекайтеся, поки фотографії будуть оброблені. Після завершення процесу програма відкриє папку, в якій ви зможете знайти готові фотографії.