Як приєднати файл.

Разом з текстовим повідомленням буває потрібно переправити одержувачу і файли . Прикріпити одне або декілька вкладень до мого повідомлення не складно, незалежно від того, яким способом ви відправляєте лист - за допомогою програми поштового клієнта або через веб-інтерфейс поштової служби.
Інструкція
1
Якщо треба приєднати файл до листа, складеного за допомогою програми, встановленої у вашому комп'ютері (наприклад, Outlook Express або The Bat), то все дуже просто. Написавши текст повідомлення, перетягніть файл на текст листа - цього цілком достатньо для прикріплення його до повідомлення. Ви побачите значок прикріпленого файлу - можна відправляти лист з вкладенням.
2
Якщо ви використовуєте резидентний поштовий клієнт, то можна прикріпити вкладення і по-іншому - написавши повідомлення, клацніть відповідну кнопку в верхньому ряду. При наведенні курсору миші на неї спливає підказка «прикріпити файл». Відкриється діалогове вікно, в якому вам треба вибрати підготовлений до відправки файл і натиснути кнопку «Відкрити». Значок прикріпленого вкладення, як і в першому варіанті, з'явиться в тілі листа - повідомлення з вкладенням готово до відправки.
3
А якщо потрібно прикріпити файл до листа, який скеровується за допомогою якого або з поштових сервісів он-лайн (наприклад, Mail.ru або Gmail.com), то зробити це потрібно трохи інакше. Після того, як буде готовий текст повідомлення, вам треба знайти посилання прикріплення вкладень до листа. Наприклад, у Gmail таке посилання розміщена нижче поля для введення теми повідомлення, забезпечена зображенням скріпки і написом «Прикріпити файл». Якщо її клацнути, то з'явиться додаткове поле з кнопкою «Обзор» - клікніть кнопку або саме це поле і відкриється вікно для вибору файлу. Знайдіть у вашому комп'ютері файл, який потрібно прикріпити, і натисніть кнопку «Відкрити». Якщо у вас є не один файл, який слід відправити з цим листом - скористайтеся посиланням для прикріплення наступного файлу. Наприклад, у Gmail вона з'являється нижче щойно прикріпленого файлу і носить напис "Прикріпити ще один файл». Дії по прикреплению другого вкладення (а якщо треба - і третього, і т.д.) не відрізняються від прикріплення першого. Після закінчення процесу завантаження файлів на сервер поштового сервісу, вам залишиться тільки відправити повідомлення.