Як правильно проколоти губу.

В давні часи пірсинг робили на губах в ритуальних цілях. Сьогодні прикраси, вставлені в нижню або верхню губи, це данина моді. Процедура пірсингу досить болюча, але це не відлякує охочих самовиразитися таким чином. Найкраще проколювати губи в косметичному салоні. Але, дотримуючись певних обережності, це можна спробувати виконати вдома.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися, який вид пірсингу ви хочете зробити. При горизонтальному пирсинге глибокий прокол робиться паралельно губі. Вертикальний припускає дірочку, зроблену в центрі губи. Існує ще пірсинг Монро, його виконують вище губи, не по центру, щоб створювалося подобу родимки.
2
Купіть в аптеці катетерного голку і сам пірсинг. Краще брати прикраси з титану, вони гіпоалергенні. Бувають пирсинги-лабрета, що складаються з головки і стержня або пирсинги-колечка. Лабрета приживаються краще колечок, до того ж, останні треба ставити так, щоб вони розташовувалися між зубами і не пошкоджували емаль.
3
Якщо ви боїтеся болю, зробіть укол лідокаїну або іншого анестетика. Потім протріть прикраса-пірсинг спиртом. Голку не тріть, вона і так стерильна. Після цього обережно проколіть губу голкою спереду і вставте пірсинг. Ранка зазвичай гоїться через 2-4 тижні.
Корисна порада
За місцем проколу треба доглядати, протираючи його антисептичним розчином мірамістину або хлоргексидину, саліциловим або борним спиртом. Перші 2 дні після проколу НЕ розпарюють і не мочіть місце пірсингу. Перші чотири години після процедури не їжте, не паліть і не пийте алкоголь.
Пірсинг губи сьогодні вважається найбезпечнішим і простим. Це пояснюється тим, що в губі немає ніяких великих кровоносних судин, а також нервових складних вузлів. І з цієї причини в Європі проколюють губу досить часто.

Варіацій пірсингу губ може бути декілька. Так, зліва - це мушка Мадонни, справа - Монро, а ось під носом, по центру губи - це Медуза. У своїй більшості для даного пірсингу використовуються ламбрети, товщина яких 1,6 мм, і довжина 6-10мм. Щоб загоєння пройшло швидше, необхідно вибрати таку ламбрету, довжина якої більше, ніж товщина губ на 2-3мм.Проколоть губу сьогодні можна і не стандартно. Це проколи по краю губ і вертикальні проколи верхньої і нижньої губи. В даному випадку необхідно вибирати колечка, діаметр яких 10-12мм, або ж бананчики, 1,6 * 10мм, 12мм, причому кульки повинні бути одінаковимі.Есть сьогодні і веселі способи проколоти губу. В цьому випадку пірсинг буде видно тільки під час посмішки. І тут необхідно проколоти вуздечку, яка знаходиться по центру верхньої і нижньої губи. Можна підібрати невеликі прикраси, розмір яких 1,2 * 8мм або ж 10мм. В якості прикрас можна використовувати мікробанани, колечка, а так же Мікроштанга. Головне, щоб прикраса не заважало його власникові і не билося по його зубам.Дліна прикраси для пірсингу повинна бути правильно підібрана. Адже якщо довжина прикраси буде дуже маленькою, то це може привести до того, що воно буде «заростати, провалюватися». І більшою мірою це стосується капелюшків ламбрет. Досить поширеним варіантом є мати невелику прикрасу в губах, для чого купуються короткі ламбрети, що мають невеликі кульки і капелюшки. Коли губа заживає, вона намагається «виштовхнути» прикраса або ж «обрости» його тканиною. Так як виштовхування не виходить, воно обростає, що видно в ранковий час. В цьому випадку необхідно замінити прикраса на більш довге, Для того щоб проколоти губу, не треба робити анестезію. Сама процедура проколу досить стандартна. Сам майстер повинен тільки перевірити губу на наявність вен, для чого губу треба подивитися на свет.Все ті, хто люблять екстремальний пірсинг, можуть проколоти горизонтально губу. І в даному випадку процедура проколу губи проходить складніше, ніж в стандартному проколі. Якщо голка в проколі не буде проведена досить глибоко, то це може привести до того, що прикраса буде відірвано.