Як виїхати на ПМП в європу.

Кому в Росії жити добре? Якщо ви часто ставите подібними питаннями і заздрісно читаєте і дивитеся телепередачі про солодке європейського життя, можливо, настав час кардинальних змін. Для того, щоб виїхати на ПМЖ в Європу , недостатньо просто зібрати валізи і купити авіа-квиток в один кінець. Необхідні місяці підготовки та збору необхідних документів.
Інструкція
1
Програм імміграції в Європу достатньо, всі вони випливають з імміграційних законів тієї чи іншої країни. Для того, щоб отримати ВНЖ в Європі, потрібно обзавестися офіційною метою перебування. У більшості випадків, це довгострокова навчання або робота, участь в бізнесі, шлюб з громадянином Євросоюзу або іноземцем-володарем ПМЖ/ВНЖ, або статус біженця.
2
Після того, як ви визначилися з країною і метою перебування, потрібно грунтовно засісти за вивчення імміграційних законів відповідної країни. Наприклад, якщо ви хочете жити в Празі і займатися там бізнесом, необхідно засісти за російськомовні форуми вихідців з колишнього СНД, або найняти консультанта, досвідченого в питаннях імміграції в Чехію.
3
Дізнавшись всю необхідну інформацію про відкриття бізнесу, вибравши ВУЗ або роботодавця, пора приступати до збору необхідних документів. Зателефонуйте в найближче консульство країни вашого вибору і дізнайтеся, які документи потрібні для оформлення першої довгострокової візи з вашою метою перебування. Маючи на руках список документів, ви будете знати, куди рухатися далі.
4
Заручившись допомогою експертів, або з'їздивши в країну по туристичній візі самостійно, організуйте все необхідне на місці. Здайте вступні іспити до ВНЗ, відкрийте фірму, пройдіть співбесіду з роботодавцем, або укладіть шлюб. В деяких випадках ваша присутність не буде потрібно, наприклад, якщо роботодавець дуже зацікавлений в вас, як у фахівці, і згоден оформити всі документи самостійно.
5
Зібравши всі необхідні папірці, вирушайте в консульство подавати документи на візу. Після подачі залишається тільки чекати (в деяких випадках більше 4 місяців) і сподіватися на кращий результат. Отримавши візу, ви можете спокійно почати пакувати речі і планувати своє життя на вашій новій батьківщині.
6
Приїхавши в країну, вам потрібно буде прожити там кілька років, щоб, зрештою, подати документи на отримання бажаного ПМЖ. От і все, тепер ви майже громадянин Євросоюзу.
Зверніть увагу
Перед тим, як почати процес імміграції, рекомендується спочатку з'їздити в країну вашої мрії по туристичній візі, щоб переконатися, що вам там понравітся.Необходімо заздалегідь спланувати, як ви будете заробляти гроші в тій країні, де збираєтеся жіть.Чем більше грошей у вас буде на період адаптації у новій країні, тим краще. Можуть виникнути непередбачені витрати
Корисна порада
Для початку визначтеся, в якій країні ви хочете жити. В даний час тільки Болгарія дає відразу дає ПМЖ тим, хто володіє болгарської нерухомістю. На жаль, в шенгенську зону Болгарія ввійде тільки в 2012 році. У більшості європейських країн, щоб отримати ПМЖ, потрібно спочатку кілька років прожити з так званим ВНЖ або дозволом на проживання.