Як розпізнати штрих-код. Як розпізнати код на упаковці.

Звичний нам штрих код, який представляє собою картинку з чорно-білими смужками, можна знайти практично на будь-якому товарі, виробленому фабричним способом. В штрих код е закладена інформація про країну, в якій виготовлено товар, про сам товар, і про його виробника, нерідко і з контактними даними. Перевірити і розшифрувати штрих код при наявності інтернету - справа пари хвилин.
Інструкція
1
В кінці минулого сторіччя була організована єдина Інфосистема глобального регістра учасників міжнародної системи GS1 (GEPIR), за допомогою якої можна по інтернету отримати інформацію, зашифровану в штрих код е. Дані надаються безкоштовно, а скористатися сервісом можна необмежену кількість разів.
2
Щоб перевірити, чи розпізнати, який Вас штрих код, перейдіть на офіційний російськомовний сайт GEPIR в інтернеті за адресою www.gs1ru.org.
3
В меню «Швидкі посилання», яке знаходиться в правій частині головної сторінки сайту, натисніть активне посилання «Перевірити штрих код» в розділі «Інструменти».
4
На сторінці, виберіть розділ «Пошук по штрих код у (GTIN)», якщо вас цікавить звичайний штрих код, вказаний на товарах. Якщо вам потрібно розпізнати серійний код транспортної упаковки, відкрийте розділ «Пошук по серійному код у транспортній упаковки (SSCC)».
5
Тепер ви зможете ввести номер штрих код а і вказати, яку саме ви хотіли б отримати інформацію: про товар або про його виробника.
6
Слід звернути увагу, що після виконання запиту, ви можете відразу ж отримати інші дані по штрих код у без його повторного введення.