Як зробити карту visa. Як можна зробити картку віза.

Оформити карту Visa можна практично в будь-якому російському банку за, можливо, рідкісним винятком. Набір документів залежить від типу карти. Для дебетової він мінімальний, а ось при відкритті кредитної буде потрібно подбати про підтвердження своєї платоспроможності.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - гроші для оплати випуску й річного обслуговування карти (необов'язково);
  • - підтвердження доходу (тільки для кредитної картки);
  • - додаткові документи за запитом банку (зазвичай для кредитної карти, в деяких випадках для дебетової).
Інструкція
1
Виберіть банк, в якому ви хотіли б відкрити карту , і який Вас банківський продукт, пропонований ім.На цьому етапі варто оцінити, наскільки зручно розташовані офіси, чи можливо безвідсоткове зняття готівки в Росії , у тому числі свого регіону та за кордоном, які опції включені в річне обслуговування, а які доступні за окрему плату і який він, і все, що ще має для вас значеніе.Прі виборі кредитної картки особливу увагу зверніть на відсотки, комісії, можливість безвідсоткового кредитування, його термін і условія.Не буде зайвим також вивчити відгуки про банк інших клієнтів.
2
Після прийняття рішення зверніться в офіс обраного банку. У багатьох можливо заповнити попередню заявку на карту онлайн на сайті кредитної організації, але від необхідності візиту в банк це не ізбавляет.Перед заповненням заявки задайте всі ваші запитання по телефону працівникові колл-центра.Не соромтеся питати також при відвідуванні відділення банку.
3
Після того, як ви все з'ясуйте, співробітник банку вивчить ваш паспорт та інші документи, якщо ті потрібні (тут все залежить від банку, для дебетової карти зазвичай достатньо паспорта), і запропонує вам заповнити та підписати ряд документів, ознайомитися з таріфамі.Еслі ви підключаєте інтернет- і телефонний (мобільний) банкінг, вам можуть відразу видати ключі доступу до цих сервісів і інструкції по їх іспользованію.За картою доведеться прийти в банк додатково. Зазвичай через тиждень. Але є й такі, що розсилають їх своїм клієнтам по почте.После отримання карти може знадобитися її активація через банкомат або по телефону.