Як розписати яйця.

Одним з найулюбленіших весняних свят по праву є Великдень. Для віруючих це один з головних символів віри і закінчення Великого посту. Для світських людей - можливість побачитися з родичами, зустріти весну чистотою і порядком не лише в будинку, а й у душі. Атрибутами свята є паски і фарбовані яйця . І якщо традиційний рецепт перших у кожної господині свій, то яйця можна розфарбовувати як завгодно, покладаючись лише на власний смак і фантазію. Можна фарбувати не тільки варені яйця , але і видуті, використовувані лише для оформлення будинку і подарунка.
Вам знадобиться
  • Яйця
  • Гостра голка
  • Фарби та пензлі
  • Клей ПВА
  • Елементи декору
Інструкція
1
Візьміть гостру голку і акуратно виконайте в сирому яйці дві маленькі дірочки. Вони повинні розташовуватися один навпроти одного. Видуйте вміст яйця на блюдечко, а шкаралупу покладіть для просушки в добре провітрюване місце.
2
Можна пофарбувати яйця звичайною фарбою, наприклад акрилової або гуашшю, тоді вироби вийдуть яскравими і по-справжньому святковими. Для того, щоб фарби не тягнулися, в гуаш можна додати кілька крапель клею ПВА. В акрилові фарби клей додавати не потрібно. Використовуйте широку пензлик для нанесення фону і тонку білячу для малювання візерунка.
3
Яйце затисніть між вказівним і великим пальцем. Рука, якою ви будете працювати, повинна твердо спиратися об стіл, щоб малюнок вийшов чітким. Фарбуйте зверху вниз, тоді фарба ляже рівніше. Можете наносити візерунки маркерами, ватяним тампоном, губками або іншими підручними матеріалами.
4
Для того, щоб урізноманітнити процес, виріжте аплікацію з липких листочків або тонких серветок. Приклейте ці аплікації на яйце, пофарбуйте його якою-небудь фарбою і поставте на просушку. Після того, як ви відклеївся листочки, можете зафарбувати вийшов візерунок контрастною фарбою. Також можна приклеювати листя, засушені квіти.
5
Для отримання оригінального візерунка туго обмотайте яйце тонким шнуром або ниткою. Після фарбування зніміть шнур і ви побачите спиралевидний візерунок. Можна декорувати шкаралупу намистинками, паєтками, бісером, блискітками або іншими елементами декору. Клеїти їх найкраще пінцетом на клей ПВА. Щоб отримати так звані крапанки, можна точково забарвити яйце за допомогою ватної палочкі.Светлого вам свята!