Як розвивати пам'ять і уважність.

Відомо, що в середньому людина використовує лише 10% можливостей своєї пам'яті. Уявіть, чого можна досягти, збільшивши цей відсоток. А зробити це дуже просто, потрібно всього лише постійно розвивати пам'ять і уважність, виконуючи кожен день нескладні вправи.
Інструкція
1
Щоб щось запам'ятати, нам потрібно вивчити об'єкт в найдрібніших деталях, а для цього потрібно бути дуже уважним. Тому перед тим, як приступити до тренування пам'яті, необхідно попрацювати над уважність ю. Дане завдання можна виконувати по дорозі на роботу: порахуйте, скільки ви зустрінете дівчат блондинок, або скільки проїде таксі. Завдання може бути будь-яким, головне, щоб воно допомагало розвивати пам'ять і уважність.
2
Тепер приступимо безпосередньо до вправ для тренування памяті.Детальное вивчення. Виберіть якийсь предмет і вивчіть його дуже уважно. Звертайте увагу на кожну дрібницю, це дозволить вам краще його запам'ятати. Потім закрийте очі і спробуйте пригадати предмет. Не поспішайте, спокійно, відключивши зайві думки, малюйте в своїй пам'яті об'єкт. Відкрийте очі, порівняйте те, що ви запам'ятали з справжнім предметом. Зверніть увагу на ваші помилки і виконайте вправу знову. Перед сном знову спробуйте згадати предмет. Коли впораєтеся з одним об'єктом, виберіть щось складніше.
3
Повторення. Всім відомо, що вивчити уривок прози дуже складно, і багатьом це не вдається, а все тому, що вони намагаються запам'ятати все відразу. Поступимо по-іншому. Виберете 10 пропозицій з будь-якої книги, прочитайте текст кілька разів і відкладіть в сторону. Періодично повертайтеся до тексту, перечитуючи його по пару раз, робіть це, наприклад, вранці та ввечері. Далі ускладніть завдання.
4
Асоціація. Людський мозок зберігає безодню інформації, користуйтеся нею для кращого запам'ятовування. Встановіть зв'язок між тим, що потрібно запам'ятати, і тим, що ви вже знаєте. Наприклад, намагаючись запам'ятати прізвище нового знайомого, зв'яжіть її з тим, як і де ви познайомилися.
5
Розуміння. Дуже важливо розуміти те, що необхідно запам'ятати, адже безліч незрозумілих слів мозок просто не сприймає. Тому обдумайте і перефразуйте для себе отриману інформацію, і запам'ятовуйте те, що зрозуміли. Не лінуйтеся, виконуйте дані вправи щодня і у вас все вийде.
Гарна пам'ять , організованість і успішність - логічні ланки одного ланцюга. Для того щоб домогтися високих результатів, та й попросту в повсякденному житті, найчастіше необхідно тримати в голові безліч речей відразу. Як результат, деякі з них забуваються - і добре, якщо це малозначні речі, адже буває, що забуваються такі важливі події, як дні народження, заходи і просто пам'ятні дати.
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на свій раціон. У ньому має міститися якомога більше продуктів, що містять цільнозернові компоненти. Це різні крупи, пластівці, пшеничні висівки, а також хліб грубого помелу. Також по максимуму вживайте вітаміни Е - горіхи, зелені листові овочі, насіння і коричневий рис, С - чорниця і чорна смородина і жирну рибу, таку, як сьомга і палтус.
2
Розвиток пам'яті - це постійні вправи, які тренують швидкість і якість засвоюваній інформації. Читайте на швидкість вголос невеликі абзаци тексту, після чого переказуйте їх на пам'ять . Використовуйте вправи з аудіо файлами і картинками, в залежності від того, до якого типу ви ставитеся - аудиальному, візуальному або кинестетическому. Також, в залежності від свого типу сприйняття, візуалізують необхідну інформацію, або представляйте звуки, які з нею асоціюються або відчуття, які вона у вас викликає.
3
Щоденна практика не повинна закінчуватися на вправах. Запам'ятовуйте найдрібніші подробиці. Приміром, намагайтеся запам'ятати номери автотранспорту, який бачите в автомобільному потоці, або деталі одягу ваших колег. Пам'ятайте про те, що чим частіше ви практикуєтеся, тим посилення ваш мозок працює і, відповідно, тим краще стає ваша пам'ять .