Як назвати підприємство.

Пошук назви для майбутнього підприємства - складна задача, від якої багато в чому може залежати успіх вашого проекту. За великим рахунком, ви вільні вибрати будь-який варіант і за яким завгодно принципом, за винятком ряду законодавчих обмежень. Але свобода вибору нерідко саме й ускладнює завдання.
Вам знадобиться
  • - асоціативне мислення;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Фахівці з неймінг (підбору назв) вважають, що оптимальний принцип, який повинен лежати в основі цього процесу - базування на сфері діяльності підприємства. Назва повинна прямо вказувати на неї, але бути небанальним, узнаваемим.Копіровать відомі торгові марки, особливо в сфері, в якій ви самі плануєте працювати, не слід. Швидше за все, вони зареєстровані як товарний знак, використання якого вам просто заборонять. І навіть якщо ні, підприємство , однойменне з відомим брендом і непричетних до нього, сприймається апріорі несолідно.
2
Основою для пошуку оптимального варіанта назва може стати робота зі словарем.Хорошіе результати зазвичай дає розгляд різних асоціацій, що виникають з профілем вашого підприємства та специфікою його діяльності, займаної нішею на ринку, цільової аудиторією потребітелей.Согласітесь, невідь розумно називати «Еліт» або «Престиж» дешеву забігайлівку, а похоронне бюро - «Радість».
3
Нерідко можуть бути актуальні додаткові вимоги до назви. Наприклад, якщо діяльність майбутнього підприємства припускає розміщення в каталогах, які комплектуються в алфавітному порядку, бажано, щоб найменування починалося з однією з перших букв, в ідеалі - з «а».
4
Варіанти назви буде непогано перевірити на унікальність за допомогою сервісу «Перевір себе і контрагента» на сайті ФНС Росії. Досить заповнити тільки поле для назви і прогнати його по всіх суб'єктах Федерації або вибрати тільки свій в випадаючому спіске.Еслі пошук видасть кілька десятків, а то і сотень результатів, варто подумати, чи не пошукати інший варіант.
5
При всій удаваній складності завдання не настільки нездійсненна, як це може здатися. Причому дуже ймовірно, що вдалий варіант знайдеться там, де його найменше іскалі.Главное тільки в подальшій діяльності не забувати, що при недостатній увазі до якості товарів, продуктів або послуг навіть найправильніше назва не допоможе.
Реєстрація своєї фірми в Москві - справа непроста. Можна звернутися в спеціалізовану компанію, яка візьме на себе весь процес оформлення, а можна зайнятися цим самостійно, чітко дотримуючись передбачений законом порядок.
Інструкція
1
Розробіть необхідні для реєстрації установчі документи. Це статут підприємства із зазначенням прав і обов'язків членів і копіями документів керівника та головного бухгалтера; установчий договір; протокол засідання засновників, на якому прийнято рішення про утворення фірми; її назва (повне та скорочене); види майбутньої діяльності; юридичну адресу.
2
Підготуйте заяву встановленої форми Р11001 в податкову інспекцію про реєстрацію фірми, до якого прикладіть всі необхідні документи. Особливу увагу приділіть правильному заповненню заяви, оскільки навіть наявність невеликих неточностей є приводом для відмови в податковій інспекції. Всі документи завірте у нотаріуса.
3
Зверніться до податкової інспекції з підготовленим заявою та доданими до неї документами. Завірені оригінали залишаться в ИФНС, а вам потрібно буде зробити запит на видачу копії, в якому вказується назва фірми, дата і номер протоколу про утворення фірми та паспортні дані засновників.
4
Сплатіть в Ощадбанку встановлену держмито за реєстрацію фірми і видачу другого Статуту в податковій інспекції.
5
Отримайте в ФСГС присвоєний вашій фірмі код статистики по виду діяльності - КВЕД. Отриманий код повідомте в ИФНС.
6
Розробіть ескіз друку фірми, замовте її та зареєструйте на підставі статутних документів.
7
Відкрийте розрахунковий рахунок у банку, з яким ваша фірма згодом буде працювати.
8
сповістити податкову інспекцію про відкриття вами розрахункового рахунку.
9
Зверніться до Пенсійного фонду для постановки на облік зареєстрованої фірми.
10
Встаньте на облік у Фонді соціального страхування та обов'язкового медичного страхованія.Порядок реєстрації фірм в Москві та інших регіонах країни досить часто піддається змінам, тому перед початком процесу реєстрації слід проконсультуватися щодо можливих змін у фахівця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ozv_WETLTGI