Як прилаштувати гараж.

Гараж - споруда хороша й потрібна. Прибудувати гараж можна цілком самостійно, без допомоги фахівців зі сторонніх організацій. Найголовніше - наявність достатнього місця для прибудови і пара-трійка помічників.
Інструкція
1
Намалюйте план майбутнього гаража на папері. Зробіть всі необхідні заміри. Запасіться будівельними матеріалами. По кутах будівлі, до якого ви збираєтеся прилаштувати гараж, забийте 4 кілочка і позначте це місце.
2
Вирийте фундамент відповідно розмірам вашого майбутнього гаража. На дно улоговини засипте пісок, залийте водою і утрамбуйте. Зверху покладіть арматуру і забетонують. Перекладіть фундамент арматурою по всій висоті. Слідкуйте, щоб фундамент був рівним. Дайте фундаменту зміцнитися.
3
Після того як фундамент готовий, покрийте його поверхню руберойдом для забезпечення гідроізоляції. Після цього приступайте до кладки стін та встановлення воріт. Незалежно від того, який матеріал ви вибрали для кладки стін, стежте, щоб його рівень був на одній висоті з воротами. В останній ряд вашої кладки вмуруйте колоди або дошки, обробивши їх оліфою. Залиште місця для вентиляційних отворів біля воріт і в дальньому кінці гаража.
4
Виготовте крокви для покрівлі даху. Їх кількість має дорівнювати кількості вмурованих бревен.После установки крокв набийте на них дошки, зверху прокладете на нього руберойд. Зверху покладіть шифер. Після покриття даху викладіть фронтони, щоб зменшити навантаження на фундамент. Стеля гаража покрийте негорючим будівельним матеріалом щоб уникнути пожежі.
5
Пол забетонують або зробіть покриття, яке вам подобається, враховуючи його експлуатаційні характеристики.
6
Встановіть в гаражі витяжний вентилятор. Для цього вмонтуйте його в одну зі стін. Зробіть під'їзд до гаража рівним. Забетонують, заасфальтують його або викладіть плиткою. Прибудову гаража обов'язково оформите в БТІ, щоб потім не виплачувати штраф і не мати проблем.
Щоб побудувати гараж в європейському стилі, тобто прилаштувати його до основного дому, вам не потрібно будь-яких особливих знань або допомоги сторонніх фахівців. Насправді, процес прибудови легкий і складається лише з декількох ключових етапів, про які вам і варто знати.
Інструкція
1
Розмітьте територію майбутнього гараж а. Просто окресліть метраж, який згодом буде зайнятий новою спорудою, зніміть показники і зробіть невеликий наочний креслення, щоб більш добре уявляти необхідну кількість матеріалів для будівлі.
2
Закупіть весь необхідний матеріал. Є три основні варіанти побудови гараж а. Ви можете зробити його з цегли, почавши укладати його безпосередньо від стіни будинку, що створить спільну стіну з ним, тоді згодом вам залишиться лише зробити міжкімнатну двері. Якщо ви віддасте перевагу панелі, то все, що від вас вимагається - це правильно їх встановити і провести монтаж, цей спосіб є золотою серединою в плані швидкості споруди і кінцевого результату. Останній варіант найбільш простий і швидкий (всього за один день ваш гараж буде зведений), але не є особливо надійним. Для цього способу купите невеликі залізні пластини і зробіть установку, подібну нагоди з панельними плитами. Проконсультуйтеся з продавцем з приводу ціни та альтернативних варіантів, і, виходячи з ваших коштів, цілей і завдань, виберіть один.
3
Перед початком споруди, який би спосіб не був би обраний, займіться вирівнюванням фундаменту. Навіть якщо ви вирішили нічого не класти на підлогу, хоча викласти невелику кам'яну кладку або просто залити землю бетоном було б не зайвим, підлога повинна бути ідеально рівним, бо інакше встановити дах без щілин буде принципово складно. Якщо ж вирівняти фундамент немає можливості, купите монтажної піни або цементу, щоб закласти утворені після установки даху щілини.