Як намалювати свою печатку.

Найчастіше підприємці та організації використовують найбільш просту форму друку, що виготовлено за шаблоном. Для цього достатньо звернутися в спеціалізовану фірму або зробити замовлення через інтернет (багато такі організації мають форму онлайн заявки на своїх сайтах).
Вам знадобиться
  • - назва фірми або підприємця;
  • - ОГРН;
  • - відомості про місто, де зареєстровані компанія або ІП;
  • - послуги дизайнера (за бажанням ).
Інструкція
1
Друк підприємства чи підприємця, призначена у тому числі і для фінансових документів, повинна містити назву ІП або фірми, ОГРН (цей номер наводиться в свідоцтві про державну реєстрацію компанії або підприємця) і місто розташування .Все це розміщується по колу вздовж краю печаті.Етой інформації та стандартного малюнка посередині звичайно цілком достатньо для здійснення діяльності.
2
Якщо ж ви хочете розмістити в центрі друку свій логотип або будь-який інший малюнок, дізнайтеся вимоги компанії, де будете виготовляти печатку, до таких ескізами.
3
Передайте ці вимоги дизайнеру, якому будете замовляти розробку логотипу, щоб той відразу міг підготувати ескіз печаті.Возможно, не буде зайвим відразу замовити дизайнеру ескіз друку вже з обов'язковими відомостями про вашу компанію або ІП (назва, ОГРН, місто реєстрації ).
4
Готовий ескіз передайте изготовителям друку і оплатіть їх послуги, а в покладений термін заберіть готовий виріб. В деяких випадках внести оплату можна при отриманні замовлення.
Корисна порада
Дизайнерський робота і нестандартний ескіз відчутно збільшують витрати на виготовлення печатки, так що варто подумати, чи сильно вам це треба.