Як приручити кота ходити в туалет.

Ви так довго мріяли про домашнього вихованця, і ось він у вас з'явився. Але разом з радістю від нових вражень з'явилися і деякі заковики. Наприклад, кошеня залишає всюди пахучі калюжки. Як привчити його ходити в туалет в одне місце?
Інструкція
1
Зазвичай мама-кішка сама вчить кошенят ходити в туалет в певному місці. Але відбувається це у віці 2,5 - 3 місяців. А якщо малюк з'явився в будинку в більш ранньому дитинстві? Тоді вам доведеться замінити котячу маму. Для того, щоб навчити кошеня ходити в лоток, потрібно буде навчитися розуміти котячий мову. Поспостерігайте за своїм улюбленцем. Коли малюк починає принюхуватися, крутитися навколо себе, шукати затишний куточок - це означає, він шукає місце, де зробити свої справи. Акуратно візьміть кицю на руки і віднесіть в туалет . Робіть так кожен раз, як тільки побачите, що кошеня заметушився.
2
Садіть кошеня в лоточок відразу після того, як він поїв або поспав. Коли вусатий зробить свої справи, обов'язково похваліть його.
3
Наповнювач для лотка вибирайте спеціальний, вбираючий. Газету використовувати не варто, так як вона швидко намокає, і лапки вашого вихованця стають вологими. А представники сімейства котячих цього не люблять, тому ваш малюк може просто відмовитися ходити в лоток. Перший час наповнювач не варто міняти часто. Нехай кошеня відчуває свій запах і запам'ятовує, що лоток - саме те місце, куди треба ходити в туалет .
4
Котячі калюжки, залишені в інших кімнатах, прибирайте з миючим засобом, що не містить ацетону. Ацетон входить до складу котячої сечі і, відчуваючи його запах, ваш вихованець буде знову і знову повертатися на місце "злочину".
Зверніть увагу
Головне - запасіться терпінням і проявіть увагу. Навчіться розпізнавати сигнали, які подає вам кошеня. І тоді привчання до туалету пройде швидко і без шкоди для вашого інтер'єру.