Як перевірити оригінальність телефону.

Ринок стільникових телефонів все більше і більше наповнюється недоброякісними копіями. Ймовірність випадково купити «сірий» телефон є навіть при покупці в магазині. На щастя, перед покупкою телефону ми завжди можемо включити його для того, щоб перевірити на працездатність. Саме цим ми і скористаємося для того, щоб перевірити, оригінальний телефон ми тримаємо в руках чи ні.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніть увагу на екран і на якість камери, якщо вона є в цій моделі. Якість має строго відповідати заявленому, пікселі повинні бути яскравими, а картинка - чіткою. Зображення на екрані не повинно змінюватися через зміну кута зору.
2
Перевірте меню і мовні настройки, а також якість збірки. Всі деталі повинні бути пригнані щільно, кнопки повинні бути русифіковані. Внутрішнє меню телефону повинно мати стандартний вигляд, і бути повністю русифіковане.
3
Телефон не повинен мати будь-яких функцій, не заявлені в описі, наприклад, додаткового слота для карт або тв-приймача або другого роз'єму для сім-карти.
4
Кожен телефон оснащений особистим номером, який є на наклейці, яка знаходиться, як правило, за акумулятором. Цей номер називається "IMEI Number". Цей номер також має бути занесена в прошивку телефону . На будь-якої моделі телефону можна перевірити код IMEI наступним чином: наберіть код * # 06 # і запишіть те число, яке з'явиться на екрані. Воно повинно бути ідентичне тому, яке знаходиться за акумулятором.
Корисна порада
У випадку, якщо в результаті перевірки було виявлено найменше відхилення, що не купуйтеся на пояснення консультанта, будьте впевнені - телефон не оригінальна.