Як зберігати норкову шапку. Як зберігати хутряної бере.

Норкові шапки з моди ніколи не вийдуть. Що з'являються нові моделі головних уборів для зими, виконані з натурального хутра, зігрівають в морози і підкреслюють вашу індивідуальність і красу. Але як зберегти блиск, м'якість і шовковистість норкового хутра? Для цього шапку з нього потрібно правильно зберігати.
Інструкція
1
Необхідно знайти в своєму будинку затишне «гніздечко» для зберігання норковій шапки. Перш за все, слід переконатися, що, поміщаючи в гардероб норкову шапку , ви не покладете її туди, де на хутро потраплятимуть прямі сонячні промені, які можуть його знебарвити. У гардеробі не повинно бути підвищеної вологості, там потрібно підтримувати низьку температуру повітря. Також слід перевірити відсутність в стіні гарячих парових або водяних труб.
2
Хутро необхідно зберігати так, щоб він міг «дихати» і в жодному разі не перебував у контакті з іншими предметами вашого одягу. Категорично заборонено закривати хутряний виріб у валізі або ящику. Хутро любить приплив повітря, що перешкоджає його шкіряною вивороті (мездре) висихати. Якщо ви вирішили зберігати норкову шапку в сумці або валізі, необхідно переконатися, що вона знаходиться в тканинному мішечку з льону.
3
Хімічні препарати, які містяться в різній парфумерії (духах, лаку для волосся і т.д.), хутро норки не переносить. Попадання навіть малих порцій алкоголю на поверхню шапки з норки може просто висушити мездру, що небажано.