Як прискорити проростання.

Для різних насіння овочевих культур існують свої методи для прискорення проростання. Чим твердіше оболонка у насіння, тим довше даний вид культури готують до проростання. Деякі види культур зовсім не дають сходів без підготовки або дають одиничні й слабкі сходи.
Інструкція
1
Для проростання томатів і захисту їх від хвороб потрібно перед замочуванням насіння опустити їх на 15 хвилин у рожевий розчин марганцівки. Все спливли насіння видалити, вони не зійдуть. Марганцівку злийте, насіння загорніть в тканину, тканину зволожите. Через добу поставте ємність з насінням на нижню полицю холодильника на ніч. Вранці витягнете. Поставте в тепле місце. На третю добу посійте насіння в ящик. Заглибити на 1-1,5 см. Накрийте целофаном для проростання. Як тільки з'являться перші сходи, поставте на сонці.
2
Семена: огірків, кабачків, гарбуза, петрушки, гороху, капусти, буряка, редиски, кавунів - пророщують однаково. Насипте в тканину, намочіть, накрийте целофаном. Через дві доби можна висаджувати. Після висадки стежте за тим, щоб грунт не пересихала до сходів.
3
Для прискореного проростання цибулі-севка зріжте верхівку, замочіть в теплій воді на 8-10 годин. Після висаджування в грунт не присипати. Просто розсадите і полийте. Таким же методом садять часник.
4
Редис потрібно садити на глибину не більше 1 см. При глибокій посадці редис не зійде.
5
Для прискореного проростання цибулі-чорнушки замочіть насіння в тканини на 2 доби. Закладіть в грунт на глибину 1 см.
6
Семена, які знаходяться в міцної оболонці замочувати в тканини потрібно на більш тривалий період. Щоб насіння набрякли, а оболонка розмокла. Як тільки вони проклюнутся, висаджуйте в грунт.